Kandidáti na Nobelovu cenu míru: Genocidní organizace, klimatický šílenec, islámský radikál i zlodějský oligarcha

Kandidáti na Nobelovu cenu míru: Genocidní organizace, klimatický šílenec, islámský radikál i zlodějský oligarcha

Možná jste si také všimli, že Nobelova cena míru se již před lety stala přehlídkou zločinců a válečných štváčů. Myslela jsem si, že už nikdo horší než ta dosavadní plejáda toho nejhoršího z politiky, se snad mezi kandidáty objevit nemůže. Velmi jsem se mýlila…

Poté, co získal v roce 2009 Nobelovu cenu míru bývalý americký prezident Barack Obama – a to jen několik dní po svržení bomb na Blízkém východě, které vedly k mnoha obětem – bylo jasné, že Nobelova cena míru je definitivně degradována a podle letos nominovaných „osobností“ je jasné, že tato degradace je trvalá.

Nicméně většina kandidátů – z nichž mnohé ani netřeba představovat – jen ukazuje, jak hluboko tato cena upadla. Po Obamovi a Arafatovi ostatně bylo jasné, že jde víc o politickou propagandu než o hledání skutečných osobností, které by se jakkoli zasloužily o mír.

Mezi navrženými kandidáty můžeme najít Volodymyra Zelenského, WHO, Davida Attenborougha, Gretu Thunbergovou, Alexeje Navalného, Mohammeda Zubairu a Pratika Sinhu.

Poslední dva uvedené zřejmě většina z vás nezná, nicméně ihned pochopíte, že perfektně zapadají do celé výše uvedené skvadry. Mohammed Zubaira je islámský radikál, který vedl nedávné muslimské nepokoje v Indii, o nichž jsem se zde již dříve zmínila v několika článcích. Na jeho popud vypuklo v zemi nesmírné násilí, jehož důsledkem bylo mnoho mrtvých hinduistů a vypálené hinduistické chrámy na území, které je obsazováno muslimy.

Pratik Sinha pak spolu s výše uvedeným Zubairem založil web pro „ověřování faktů“ AltNews, údajně neúnavně bojující s dezinformacemi v Indii.  Ve skutečnosti však mají za úkol poštvávat muslimy proti hinduistům a indickou nacionalistickou stranu nálepkovat za fašistickou. Na sto honů z toho „smrdí“ Sorosovina. Ostatně, jde o stejný systém jako tzv. „ověřovatelé faktů“ v Evropě nebo USA. Mají za cíl nálepkovat kohokoli, kdo se nehodí systému, jako „dezinformátora“.

Dalším navrženým je Zelenský – jeden z největších válečných štváčů současné doby, navíc zlodějský oligarcha, který si zřejmě velmi slušně mastí kapsy i na válce. Pokud získá cenu právě on, pak půjde o plivnutí do tváře všech mrtvých civilistů na Donbasu.

Greta Thunbergová i David Attenborough jsou velmi důležití pro současnou klimatickou propagandu. Zatímco Greta má oslovovat mladé, Attenborough má cílit na starší. Oba mají podporovat klimatický alarmismus a podněcovat obyvatele naší planety k tomu, aby si hlídali svoji uhlíkovou stopu. Já osobně předpokládám, že někdo z nich by šanci měl, neboť klimaalarmismus se v poslední době dostává do popředí.

Nominovat WHO je asi totéž jako nominovat samotného Billa Gatese, který je – odečteme-li národní státy – hlavním sponzorem a tedy i napsaným majitelem této organizace. Plánovaná pandemická smlouva pak jasně ukazuje, že WHO – potažmo jejímu skutečnému majiteli, psychopatickému eugenikovi Billu Gatesovi – jde především o ovládnutí každého aspektu života všech pozemšťanů v oblasti zdraví a klimatu. Skutečně ideální kandidát na dávno zprofanovanou cenu!

Velkou šanci na Nobelovku má zřejmě i výše zmíněný Navalný, neboť jde o Putinova oponenta a velkého chráněnce EU i USA, což ho zřejmě dostane samo o sobě do popření všech výše uvedených kandidátů.

Ať už dostane cenu kdokoli z výše zmíněných, pak to rozhodně bude jen pokračováním úpadku již dávno degradované ceny, která v posledních dekádách nemá s mírem nic společného. Nakonec by možná bylo lepší nazvat tuto cenu cenou „válečných štváčů“ nebo Sorosovou cenou, neboť právě jeho oblíbenci jsou zde pravidelně nominováni…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 4.9]

One thought on “Kandidáti na Nobelovu cenu míru: Genocidní organizace, klimatický šílenec, islámský radikál i zlodějský oligarcha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout