Nadměrná úmrtnost v Austrálii se i nadále zhoršuje

Nadměrná úmrtnost v Austrálii se i nadále zhoršuje

Již před časem jsem zde upozornila na podezřele vysokou nadměrnou úmrtnost v některých zemích – týká se to zejména Portugalska, Německa, Austrálie, Kanady či Nového Zélandu, ale i dalších zemí.  Oproti tomu například Afrika žádnou nadúmrtnost nevykazuje. Čím to asi je?

A zdá se, že i nadále tato čísla rostou. Tedy alespoň v Austrálii…

Statistics Australia právě zveřejnila své nejnovější statistiky úmrtnosti ze všech příčin, které jsou zhruba tři měsíce pozadu oproti reálnému času. Vykresluje děsivý obraz dopadu politik v oblasti veřejného zdraví s přibližně 15 000 nadměrnými úmrtími od října 2021 (červeně podbarvená oblast představuje nadměrné úmrtí nad předchozími stropy). V červenci 2021 – kdy ještě nedošlo k žádnému významnému nadměrnému úmrtí – došlo ke koordinovanému úsilí ministrů zdravotnictví „očkovat každého“ a zacházet s těmi, kteří se nenechali očkovat, jako by byli „prašiví“. Ti také byli umisťováni na dobu 2 týdnů (nebo dokud byli pozitivní) v jakýchsi „koncentrácích„. 

Ministerstvo zdravotnictví dokonce zašlo tak daleko, že zkreslilo smrt mladé ženy Adriany Takarové – jejíž smrt byla uvedena jako „s covidem,“ i když zřejmě s covidem nijak nesouvisela  (a později se zkreslilo i mnoho dalších úmrtí) – aby prodalo zprávu „pokud se nenecháte očkovat, zemřete“.

K 5. říjnu 2021 dostalo covidovou vakcínu  80 procent dospělé populace Austrálie. Pak se něco stalo, jak ukazuje grafika. Míra úmrtnosti ze všech příčin vzrostla – a už nikdy neklesla. Zůstává 10 procent nad výchozí hodnotou, což se rovná asi 15 000 úmrtím navíc ročně.

Vzhledem k tomu, že vláda sama nastavila laťku prohlášením, že jejím „úkolem je zabránit lidem zemřít“ – což znamenalo „uvězníme nebo odejmeme volební právo každému, kdo neudělá, co mu řeknou“ –   kdo asi převezme odpovědnost za zabití 15000 Australanů?

Protože nestačí, že si mysleli, že dělají správnou věc. Vláda uložila „zdravotní příkazy“, které se nejenže nikdy neukázaly jako užitečné a byly v rozporu se stávajícím plánem pandemie, ale jejichž faktický základ byl veřejnosti utajen. Tyto zdravotní příkazy ničily a nadále ničí (a zřejmě ukončují) životy. Vláda není abstraktní, tvoří ji lidé – a tito lidé podléhají stejným zákonům jako my všichni, i když si myslí, že tomu tak není.

Někdo se musí zodpovídat za 15 000 úmrtí, za které převzal odpovědnost při vydávání zdravotních příkazů, které měly následky. A to se pravděpodobně týká i těch, kteří podporovali osoby s rozhodovací pravomocí.

K uvedenému jen dodávám, že dokud nebudou potrestáni hlavouni v jakékoli větší zemi (což by se pak zřejmě „přelilo“ i do dalších zemí), tak se nic nestane. Jak upozornil před časem i Reiner Füllmich, tak ve většině zemí je zkorumpovaná justice, která odmítá po těch, kdo v dané zemi covidfašismus zaváděli, jít. Soudy se rozběhly jen v několika málo zemích – a vše mimo Západ (např. v Indii). Australská vláda s WEF za zády však zřejmě nikdy spravedlnosti nedojde…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

One thought on “Nadměrná úmrtnost v Austrálii se i nadále zhoršuje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout