Podívejte se, jak vypadá život v australském novodobém koncentráku (videa)

Podívejte se, jak vypadá život v australském novodobém koncentráku (videa)

Před časem jste si zde mohli přečíst o tom, jak takový koncentrák vypadá zevnitř, tentokrát se dozvíte, jak lehce se lze do podobného zařízení dostat a především pak jak vypadá  život na takovém místě, kam byli všichni odvezeni proti jejich vůli. Může tam skončit kdokoli – a dokonce ani nemusí být covid pozitivní. A pokud utečete? Pak jste považováni za zločince podobně, jako když vrah uteče z vězení.

Jak vypadá každodenní život v těchto izolovaných ústavech, nyní poprvé zdokumentoval vězeň na videu. V každém případě jsou dojmy děsivé a nenaznačují nic dobrého do budoucna, pokud bude tento režim pokračovat v nezmenšené míře.

Video ukazuje, jak nejméně tři dozorci oblečení v oblecích s vysokým stupněm ochrany kárají uvězněnou ženu, protože zřejmě porušila vnitřní řád tábora. Paní smí opustit svůj obytný prostor a balkon pouze za účelem praní prádla. Kontakt s jinými lidmi je přísně zakázán, stejně jako jiné volnočasové aktivity. Místo cvičení je paní nabídnuto Valium, aby se uklidnila! V případě porušení přísných táborových pravidel jim také hrozí pokuta 5000 dolarů. Zde je video:

ObrázekObrázek

V rozhovoru, který 26letá dívka poskytla po dvoutýdenní vazbě, vysvětlila okolnosti své internace. Čekala na výsledek covidového testu, ale ten stále nebyl k dispozici. Místo toho se objevila policie a zablokovala jejich příjezdovou cestu („riziko útěku“), aby ji odvezla do internačního tábora Howard Springs Corona a tam musela zůstat v jejich nucené karanténě. Případně – pokud by neuposlechla –  by dostala pokutu 5 000 dolarů. Když protestovala a zeptala se, proč si nemohla udělat karanténu doma, strážníci pouze odpověděli, že mají „pokyny shora“ a nemohou poskytnout žádné další informace. Test jí nikdo před odjezdem neprovedl, podle všeho byla dokonce negativní. 

Opravdový celostátní hon byl také v Austrálii uspořádán proti odpůrcům pobytu v jednom z koncentráků. Tři lidé, kteří byli umístění na samotce v jednom z táborů, se domluvili a společně prchli.  Od té doby po nich pátrá mnoho policistů. Asi jako po masových vrazích…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout