Portugalsko, které se „pyšní“ nejvyšší proočkovaností dospělých v EU, vykazuje nejvyšší úmrtnost

Portugalsko, které se „pyšní“ nejvyšší proočkovaností dospělých v EU, vykazuje nejvyšší úmrtnost

Pamatujete si, jak se někdy na podzim chlubila mainstreamová média vzorovým proočkovaným Portugalskem a dávala nám jej za příklad? Jak korporátní pisálci upozorňovali na to, že mají údajně nejnižší nákazu, a když začala být nákaza v zemi vysoká, tak tvrdili, že mají malou úmrtnost?

Tak věřte, že nyní se raději bude mainstream tématu „vzorové Portugalsko“ vyhýbat. Portugalsko se totiž dostalo do situace, kdy s jejich 98% proočkovaností dospělých vedou nejen co do počtu „otečkovaných,“ ale také co do počtu úmrtí. Nadúmrtnost je tam totiž tak vysoká, jako nikde jinde v EU…

Téměř každý dospělý obyvatel si vyzvedl svůj genový koktejl v Portugalsku: míra proočkovanosti na covid je hrdých 98 procent. Tato takzvaná úspěšnost se však neprojevuje ve sníženém počtu případů a nelze se těšit ani na nízkou úmrtnost v zemi. Naopak: Portugalsko se v současnosti potýká s nejvyšší nadúmrtností v Evropě.

O obrovském nárůstu pozitivních testů v Portugalsku, který je obecně připisován novým variantám, se již psalo dokonce i v některém mainstreamu, ostatně, strašit covidem je třeba, abychom byli připraveni na další kolo restrikcí. Nicméně o tom, jak je to v Portugalsku s úmrtností již média zarytě mlčí. 

V celé Evropě tak bylo propuknutí infekce v Portugalsku použito přímo k vystrašení lidí , i když Jižní Afrika už dávno ukázala, že nové mutace jsou z velké části neškodné. Přesto v Portugalsku přibývá hospitalizací a úmrtí, jak také informoval The Guardian . 

Úmrtnost se však nezvyšuje pouze v souvislosti s virem: zpráva ministerstva zdravotnictví a institutu Ricarda Jorgeho zjistila, že „úmrtnost ze všech příčin je nad očekávanými hodnotami pro sezónu.“ Údaje z webu EuroMOMO, které ukazují nadměrnou úmrtnost zemí v Evropě a umožňují srovnání, ve skutečnosti ukazují , že zdaleka nejvyšší nadúmrtnost má v současnosti Portugalsko.

Následující graf ukazuje, že úmrtnost tam v roce 2022 byla nejen po většinu času nad normálním rozmezím (šedé pozadí), ale již několik týdnů byla „podstatně“ zvýšena (nad červenou přerušovanou čárou). Od 22. týdne došlo k extrémnímu nárůstu, který žádná jiná partnerská země EuroMOMO nevykazuje:

nadúmrtnost 23. týden – Portugalsko jasně vyniká
nadúmrtnost 24. týden – zde je viditelně vyšší i v Německu

Aktuální údaje ještě nejsou kompletní kvůli možným zpožděním ve vykazování; již nyní však dávají důvod k obavám. Nárůst úmrtí v Portugalsku pravděpodobně nebude způsoben pouze rostoucími respiračními infekcemi – podle pohádek, vyprávěných rádoby odborníky a uplacenými médii a politiky má být populace v Portugalsku údajně před Covidem „chráněna“.

Kde je tedy ta jejich údajná „ochrana očkovaných před úmrtím“? Nebo tato vysoká úmrtnost v nejproočkovanější evropské zemi je jen nějaká náhoda? Vždyť to přece znáte, podle korporátních médií a odborníků placených vakcinačními firmami jako obvykle zde nic s ničím nesouvisí….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Portugalsko, které se „pyšní“ nejvyšší proočkovaností dospělých v EU, vykazuje nejvyšší úmrtnost

  1. moderny lud is necha srat na hlavu bez obmedzenia. keby doslova plaval iv srackach tak si povedia ze moze byt predsa este horsie. ked im umieraju rodicia, surodenci, potomkovia na tieto chemicke eutanazie, tak si stale poveda ze moze byt este horsie.

    1. Vylidnena nejspise ne.
      Pokud my Evropane (rozumej belosi) dovolime pokracovani terroru Evropske Unie (rozumej zidovskymi bankami zkorumpovani urednici), bude Portugalsko osidleno miliony novo-evropanu (rozumej negru) .

      Uff ten new-speak je narocna disciplina.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout