Kanárské ostrovy: „Migranti útočí na Evropu a tisk mlčí!“

Kanárské ostrovy: „Migranti útočí na Evropu a tisk mlčí!“

Přesně takto si stěžují média na Kanárských ostrovech, které zažívají rekordní invazi. To se děje v době, kdy hlásí rekordy také Itálie a z Turecka proudí stotisícová horda džihádistů do Řecka a Bulharska. Zatímco v roce 2015 šel proud z jedné strany, nyní je Evropa obsazována ze všech stran. A znovu zdůrazňuji, že v 98% jde o muslimy a v 90% o mladé muže vojenského věku.

Také je třeba si uvědomit, že zatímco krize může pominout, fašistická EU se může jednou zhroutit, politici mohou být v případě, že se lid probudí, vyměněni, tak invazních vojáků, kteří obsazují Evropu, nebude tak jednoduché se zbavit. Vlastně to bude zhola nemožné.

Zoufalé zvolání, které se nyní ozývá z Kanárských ostrovů můžeme slyšet i z Itálie, kde by měla být konečně po dnešních volbách vyměněna vláda, ale i z Balkánu, kudy již proudí davy ilegálů a další útočí na řecké a bulharské hranice.

Evropané mají samozřejmě jiné problémy, ale všimněte si, že zatímco v roce 2015 byla invaze přesně tím, nač se koncentrovala pozornost většiny lidí, nyní – i přesto, že již invaze zřejmě předčila rok 2015 – je tato pozornost minimální. A právě na to upozorňují i obyvatelé Kanárských ostrovů.

Pouze když se loď s nelegálními přistěhovalci potopí na cestě do Evropy, tak to tisk ohlásí. Ale o tisících a tisících migrantů, kteří vtrhnou do Evropy se svými nejnovějšími mobilními telefony a značkovým zbožím,  ale bez pasu – a to  měsíc co měsíc a také přes Kanárské ostrovy, se mlčí. Jediné, co politici a média dělají, je to, že hanobí strany, které mají protimigrační program.

Kyvadlová doprava na Kanárských ostrovech také téměř každý den přepravuje migranty na Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura, Tenerife a spol. Ale každý, kdo si myslí, že se jedná o záchranu, se vážně mýlí. Poskytuje se pouze podpora, aby se rychleji dostali na Kanárské ostrovy, a pak i dál do Evropy.

Z Kanárských ostrovů bude cesta brzy pokračovat na pevninu. Pro mnoho Afričanů končí cesta v zaslíbeném Německu. Jen za posledních 48 hodin přivezly záchranné čluny, nyní známé jako „vodní taxíky“ na Kanárských ostrovech, téměř 300 migrantů na Tenerife, Lanzarote a Fuerteventuru.

Tolik zpráva z Kanárských ostrovů. Připomínám, že „kyvadlová doprava“ jsou čluny španělské pobřežní stráže, které jsou EU dotovány za to, aby fungovaly jako pašerácká neziskovka pro Afričany.

Také Itálie hlásí zvýšenou invazi. Oproti loňskému roku již zaznamenávají větší počet připlutí, ovšem také se stále častěji objevují autonomní připlutí. To jsou ty případy, kdy loď dorazí na nějakou odlehlou pláž, odkud se pak vydají invazisté dál do Evropy, aniž by byli zaregistrováni. Těchto autonomních připlutí je možná dokonce víc než zaregistrovaných.

Graf níže ukazuje počet těch, kdo připluli s některou z pašeráckých neziskovek. Tedy jde jen o zlomek připluvších, neboť většina jich do přístavu dorazí sama nebo s pomocí lodí pobřežní stráže. Přesto se letos neziskovky činily více než vloni. A opět připomínám, že si tyto pašeráky platíte i vy, neboť pobírají dotace z EU:

oproti roku 2021 došlo v Itálii k nárůstu poštu ilegálů přepravených pašeráckými neziskovkami o 78%

Například skupinka z videa níže přistála před pár dny v Itálii na lodi zakoupené v Libyi. Jde o Bengálce, kteří se do Libye dostali letecky. Tedy nejde o žádné chudáky. Od začátku roku přistálo v Itálii  10 213 invazistů z Bangladéše, což je celkem 15% všech připluvších. Jsou tak třetí v pořadí za Tunisany a Egypťany. V těchto případech jde samozřejmě 100% o muslimy.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

One thought on “Kanárské ostrovy: „Migranti útočí na Evropu a tisk mlčí!“

  1. „invazních vojáků, kteří obsazují Evropu, nebude tak jednoduché se zbavit. Vlastně to bude zhola nemožné.“ Mozne a nutne to bude, jen se bude nutne smirit s tim ze se v Evropskych mestech strili.

    Na druhou stranu, je mozne ze jak se rozjede Reconquista 2.0 prijdou na radu i ruzni pul-negri a cvrt-arabove. Docla dobre si umim predstavit obcanskou hlidku vybavenou Kapesni skenerem DNA, a komu neukaze R1a/R1b haploskupinu bude vyrazen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout