V USA probíhá filmový projekt „Defeating the Great Reset“ (video)

V USA probíhá filmový projekt „Defeating the Great Reset“ (video)

Nikdo nebude nic vlastnit, vše se bude sdílet a všichni budou šťastni.

Známé heslo Schwabova WEF a jeho Velkého resetu, což je jen jinak pojmenovaný nový světový řád, snad většině z vás netřeba představovat.

Zásadní otázkou pro všechny, kdo chápou směr, kterým se země ubírá – což je asi pouhých 5% obyvatel naší planety – je jak těmto zrůdným plánům zabránit. Jenže cesta je jediná a tou je probuzení tupých spících mas. Nebo alespoň většiny z nich. Možná právě o toto probuzení spáčů se snaží nový film a kniha. Obojí bylo nedávno představeno v USA…

Pořadatelé „Turning Point USA“ ve dnech 16.-17. září 2022 ve Phoenixu v Arizoně představili knihu a upoutávku s názvem Defeating the Great reset. Organizátorem je Stephen Kevin Bannon, hlavní stratég bývalého amerického prezidenta Trumpa v Bílém domě a bývalý předseda neokonzervativců „Breitbart News“.

„Infiltrujeme se do kabinetů s globálními vůdci“ (Klaus Schwab, prezident WEF)

„Velký reset, který vytvořilo WEF (World Economic Forum), je politickým, sociálním, ekonomickým a ekologickým plánem, jehož cílem je zcela přetvořit priority společnosti.“

Realizace této ideologie:

💥Omezení energetické nezávislosti

💥zastavení zemědělství (např . kanadským prezidentem Trudeauem),

💥omezení soukromého vlastnictví

💥 masivní protesty (rolnické protesty v Holandsku) 

… rozpoutané po celé Evropě.“

Podle autorů je cílem WEF (s jeho agendou) implementovat dlouho očekávané reformy, které podporují spravedlivější výsledky. Nejznámější je pravděpodobně návrh, který má být realizován do roku 2030…

„Nebudete nic nevlastnit a budete šťastní!“ 

Dále se píše: „Velký reset WEF představuje jednu z nejnebezpečnějších hrozeb pro individuální svobodu, národní suverenitu, Bohem stanovená práva a svobodné podnikání, jakou kdy svět viděl.

A Turning Point USA vede útok. Každý z řečníků na akci se odvážně postavil proti snaze radikální levice globalizovat Ameriku a ztratit její suverenitu a dokonce i svobody. A jsou tu, aby vás inspirovali a zmocnili vás stát po jejich boku!

Americké hnutí se nyní dostalo i do Evropy. Trailer k filmu už byl zveřejněn v Amsterdamu…

Zde je odkaz na zahajovací projev na akci v Arizoně (anglicky).

K uvedené akci jen dodávám, že není nic podivného, že se v rámci Evropy zahájila právě v Holandsku. Tam je zřejmě podíl těch, kdo již pochopili, co se děje, v rámci Evropy největší. Lidem otevřelo oči nejen vyvlastňování půdy farmářům, ale také fakt, že odvážní opoziční politici neváhali rozmáznout Velký reset a otázky kolem něj na parlamentní půdě.

Od vládních politiků si dokonce vyžádali informace o tom, jaké instrukce získali na summitech WEF v Davosu či na srazech Bilderbergu (ti je samozřejmě odmítli zveřejnit, nicméně vše se alespoň medializovalo). Proti Velkému resetu pak proběhlo v zemi i několik demonstrací, po celém Holandsku se pak vylepovaly plakáty, které poukazovaly, na to, že politici jsou jen loutkami globalistů:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “V USA probíhá filmový projekt „Defeating the Great Reset“ (video)

  1. už jenom jména osob ztělesňující myšlenku velkého restu by nám měli signalizovat, že nejde v žádném případě o nic co by se nám mělo líbit, naopak že je to celé milionářská čertovina na zbytek planety. Bohužel 95% lidiček spí a netuší co se na nás chystá za strašlivé věci prezentované líbivými kecy.

  2. Áno, Veľký reset bude prinajmenšom v časti sveta porazený a nikdy sa nedostane do plnej prevádzky. Nie však zásluhou vlastencov, ale moslimov a ich podporovateľov a sponzorov…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout