Evropská komise chce podporovat lepší pochopení přínosu lidí afrického původu k rozvoji evropské společnosti

Evropská komise chce podporovat lepší pochopení přínosu lidí afrického původu k rozvoji evropské společnosti

Možná si ještě pamatujete na hlasování, které proběhlo v EU již před asi 4 lety, kdy se hlasovalo k tzv. „Africké deklaraci.“ Toto hlasování, které tehdy podpořila i drtivá většina našich europoslanců, mělo mimo jiné vyzvat EU k dovozu dalších Afričanů do Evropy s tím, že se v deklaraci uvádělo, že jsou pro Evropu přínosem. Europoslanci pak v dalším usnesení podpořili i rasistickou organizaci BLM. Připomínám, že to bylo v době, kdy jsme měli v EP poněkud jiné složení europoslanců než je tomu nyní (předchozí volební období).

Mnozí z našich europoslanců, do nichž se pak právem veřejnost za jejich hlasování obula, tvrdili, že je to zcela v pořádku, že jde jen o deklaraci, která nemá příliš velký význam. Nicméně právě tato deklarace (resp. s podporou BLM dvě deklarace) byla základem pro založení postu koordinátora EU pro boj proti rasismu, kde je hlavním cílem podpořit tuto deklaraci a Evropanům propagovat migraci z Afriky jako přínosnou.

Koordinátorem v boji proti rasismu byla jmenována Michaela Moua (viz titulek). Ta má tedy za cíl nám tvrdit, že dovoz milionů subsaharských Afričanů bude pro Evropu velkým přínosem.

Image

V konkrétním prohlášení EU stojí:

Akční plán EU proti rasismu uznává význam soudržnosti mezi vnitřními a vnějšími akcemi EU v boji proti rasismu, aby se vzájemně posilovaly. Děkuji kolegům z ústředí @eu_eeas (Evropská služba pro vnější činnost ) a mnohostranných delegací EU za plodnou vnitřní výměnu informací během minulého týdne.

V říjnu budu v Ženevě mluvit s Mezivládní pracovní skupinou OSN pro monitorování implementace Durbanské deklarace a akčního programu #DDPA, abych projednala návrh deklarace OSN o podpoře lidských práv lidí afrického původu  (pozn.: právě k tomu se tehdy hlasovalo v EP).

Evropská komise se snaží podporovat lepší znalosti a větší respekt k rozmanitosti dědictví, kultury a historie, jakož i přínos lidí afrického původu k rozvoji evropské společnosti.

Tolik prohlášení EU ústy její antirasistické koordinátorky. Jak sami vidíte, vše se bude nyní projednávat na půdě OSN, přičemž je to právě OSN, kdo přišel s Agendou 2030, jejíž součástí je i přesun až miliardy obyvatel z chudých zemí do těch bohatších (samozřejmě se to netýká jen Evropy).

Sami si můžete povšimnout, že většina „Novoevropanů“ jsou muslimové, což se týká i drtivé většiny příchozích Afričanů. Každopádně jde o další ukázku toho, jak EU podporuje islamizaci Evropy a výměnu jejích obyvatel…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Evropská komise chce podporovat lepší pochopení přínosu lidí afrického původu k rozvoji evropské společnosti

  1. vyměna obyvatel nakonec nastane vakcíny k tomu pomužou 💉☠ je potřeba Evropu vylidnit aby pak naplno mohli spustit masovou migraci v milionech do Evropy sice se ted migrace zvyšuje ale pořad je v EU dost lidi na to aby se EU mohla zaplnit bud se tedy byty a domy budou sdilet společně i s migranty nebo to bude skrze očkovaci Holokaust podle toho co vyvola meně odporu

  2. europa bud skonci alebo nastanu kriziacke vypravy. bohuzial nez sa kriziaci mobilizovali tak islamisti okupovali europu 800 rokov. nemyslim si ze tento krat mame tolko casu kedze porodnost je hlboko pod urovnou udrzatelnosti poulacie. o raste sa neda ani hovorit. co neplati pre nich, samozrejme, kedze sa mnozia ako krailici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout