První část konvoje více než 100 tisíc muslimů  dorazila na řecké hranice (video)

První část konvoje více než 100 tisíc muslimů dorazila na řecké hranice (video)

Již v několika článcích jsem zde upozornila na stávající situaci v Turecku, kde se Erdogan před volbami zbavuje nepohodlných Syřanů. Ti, kteří odmítli odejít do Sýrie, protože by jim tam údajně hrozilo vězení či trest smrti (to hrozí zejména členům ISIS a jiných radikálních bojůvek nasazených proti Asadovi), se vydali do Evropy.

Obrovská horda více než 100 tisíc muslimů, kteří si říkají „konvoj světla“ (pro Evropany by to měl být spíš konvoj temnoty, neboť dotyční nám chtějí v Evropě zavádět právo šaría), došla před pár dny do blízkosti řeckých a bulharských hranic. Nyní se první skupiny pokouší najít místo, kudy by bylo nejlepší přejít. Jisté je, že pokud se dá dohromady celá obří skupina, početně jako menší velkoměsto, nepomohou ani nově zřízené ploty…

V Turecku je asi 2,5 milionu Syřanů, kteří tam většinou nehodlají zůstávat. Bude-li tento pravděpodobný předvoj úspěšný, pak proti invazi, která bude z toho směru následovat, byl rok 2015 jen malou „rozcvičkou.“

Většina z obrovské masy z videa výše, je již na hranicích.

Mnozí z nich se již dostavili na shromaždiště v Edirne, které se nachází v blízkosti hranic s Řeckem. Podle organizátorů dochází k dalším a dalším útokům Turků, kteří Syřany vyzývají, aby se vrátili do své vlasti. Proto se rozhodli zaútočit na řeckou hranici. Podle videozáznamů v řecké televizi je podporuje turecká pohraniční stráž.

 

Řecká zpráva poukazuje na skupinu osmi tureckých pašeráků známých jako „bratři Kruppové“, kteří jsou aktivní nejméně sedm let. Tato zpráva uvádí: „Jednotlivci stojící za ‚Karavanou světla‘ udržují úzké vztahy s tureckými úřady a údajně pomáhají iniciovat migrační toky, když je to v souladu s politikou Ankary, ale také je zastavují, pokud turecká vláda chce ukázat, že spolupracuje se západními zeměmi.“

Co mohou Evropané očekávat v nadcházejících týdnech a měsících, zejména když aktivita na balkánské trase již v poslední době výrazně vzrostla? Můžeme očekávat invazi, jakou Evropa dosud nezažila. Jisté je, že oněch více než 100 tisíc muslimů na hranicích upadající Evropy je jen předvoj. Pokud budou úspěšní, pak je bude postupně následovat i zbytek, prozatím jde o něco přes 2 miliony muslimů, kteří čekají v Turecku.

Nezapomínejme však, že další davy sem míří z Afriky přes Itálii a Španělsko (Kanárské ostrovy). Pokud tak stále někdo nevěří tomu, že jde o dávno plánovanou výměnu obyvatel, pak by se měl ze svého snu hezky rychle probudit…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

2 thoughts on “První část konvoje více než 100 tisíc muslimů dorazila na řecké hranice (video)

  1. Keby tamojší fašisti neboli zakázali jedinú vlasteneckú stranu Zlatý úsvit a nepozatvárali jej vodcov do väzenia, Grécko by sa po prípadnom prevrate dokázalo ubrániť pred migrantmi, Tureckom aj EÚ. Teraz je už bohužiaľ stratené… Mimochodom, nigérijského prisťahovalca Giannisa Antetokounmpa by ani jeden grécky vlastenec nemal považovať za svojho, podobne ako Slováci argentínskeho Indiána Vernona de Marca!

  2. Ceska repblika ma zkusenost s vystavbou a udrzovanim zelezne opony. Je to cise 30 let ale stale jsou lide co to umeli stavet, a stale jsou plany jak to bylo delane.

    Takova ochrana hranic fungovala. Bezpecnostni pasmo kde KAZDY civil v pasmu mohl byt legalne zastrelen. Cely system doplnen minovymi poli. Dnes si muzeme dovolit i infra kamery, pruzkumne letecke drony vcasneho varovani, a pojizdne drony – mobilni kulometne platformy rizene AI a dohledovane z centralniho pultu.

    Valka o civilizaci je tady. Oni valci mnozstvim invazistu, cim valcime my ? socialnima davkama ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout