Šance, že během 2 týdnů zemře v jedné oblasti pět lékařů, je asi stejná jako nalezení jednorožce (video)

Šance, že během 2 týdnů zemře v jedné oblasti pět lékařů, je asi stejná jako nalezení jednorožce (video)

Pamatujete si na nedávnou zprávu o několika kanadských  lékařích, kteří zemřeli záhy poté, co dostali 4. dávku covid genové terapie? O případu jste se mohli dočíst zde, tehdy  ještě byli teprve tři (zemřeli během jednoho týdne), ovšem mezitím – tedy následující týden – se počet zvýšil dokonce na šest. Jednalo se přitom o lékaře v produktivním věku, tedy ne o důchodce, jak si možná myslíte.

Otázka je, kolik by jich nakonec bylo, kdyby si skutečně tyto přípravky nechali aplikovat všichni, neboť v Kanadě je veřejným tajemstvím, že mnoho lékařů má falešné covid pasy. Ovšem najde se i dost těch, kteří se do této ruské rulety pustili. A ne všem to prošlo.

Na tuto neuvěřitelnou zkušenost nyní reagovali lékaři, kteří již v minulosti před genovými přípravky varovali.

14. července byli kanadští zdravotníci vyzváni k tomu, aby si aplikovali čtvrtou dávku genové injekce. V následujících dnech zemřelo pět lékařů. Dva z nich trpěli rakovinou. Mezitím také zemřel šestý lékař .

Glen Jung z Bright Light News se zeptal lékaře Richarda Ursa, jaká je pravděpodobnost, že pět lékařů mladších 50 let zemře během dvou týdnů v oblasti, kde žije asi osm milionů lidí.

Šance jsou stejně dobré jako nalezení jednorožce, odpověděl Urso. „Nečekáte, že se něco takového stane. Tohle je bezprecedentní.”

Jung položil otázku také patologovi Rogeru Hodkinsonovi. Mluvil o „výjimečné události“. „To je velmi neobvyklé. Statisticky možné, ale je velmi nepravděpodobné, že by spolu tyto případy nebyly nějakým způsobem propojeny.“

Urso dále poukázal na to, že u mnoha mladých lidí, kteří zemřou při sportu, je diagnostikován syndrom náhlého úmrtí dospělých (SADS). „Toto je špička ledovce,“ řekl doktor. „Stává se to i jinde.“

Nejzřejmějším vysvětlením je podle Hodkinsona vakcína, kterou si lékaři museli povinně  aplikovat. Vyzývá k okamžitému vyšetřování. „Stále více lidí si nyní uvědomuje, že vakcína je nebezpečná,“ dodal Urso.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Šance, že během 2 týdnů zemře v jedné oblasti pět lékařů, je asi stejná jako nalezení jednorožce (video)

  1. Mám pocit, že si začínám zvykat, že kdo si nechal aplikovat injekci, že dříve nebo později náhle, za většinou plného zdraví, zemře. Nabídli-nutili injekci, kdo si ji vzal, věděl, že to je experiment. O depopulaci se dalo dočíst již dříve a kdo tomu neuvěřil, jeho volba. Prostě lidé budou umírat. Jako si lidé zvykli v KT na všudypřítomnou smrt, tak i nyní si na ní zvykneme, přijmeme ji. I u mě zřejmě v posun v myšlení, hypnóza? Když se dva roky píše, že mRNA injekce jsou nevyzkoušené a rodiče je dají i dětem, tak to člověka unaví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout