USA: Teenager byl sražen k zemi černochem, policie poté pohrozila rodičům oběti, že útočníka nesmí žalovat (video)

USA: Teenager byl sražen k zemi černochem, policie poté pohrozila rodičům oběti, že útočníka nesmí žalovat (video)

Zejména v USA je protibělošský rasismus stále více patrný. Běloch už prakticky nemůže zažalovat černocha, pokud mu jakkoli ublíží nebo ho okradne, případně je zažalovaný černoch osvobozen. Pokud se naopak stane, že je poškozeným černoch a útočníkem běloch, tak běloch dostane mnohaletý trest. Spravedlivé tresty v takových případech již téměř neexistují. To se samozřejmě zhoršuje od protestů BLM, iniciovaných po smrti zločince a narkomana George Floyda.

A neděje se to jen mezi dospělými, také děti a teenageři jsou již terčem protibělošského rasismu a to dokonce i ze strany policie.

Teenager byl sražen uprostřed běžeckého závodu ve Spojených státech. Podle právníka postižené rodiny pak policie vyhrožovala zraněnému synovi zatčením, pokud jeho rodiče pachatele nahlásí, píše Daily Mail.

Událost, která byla zachycena na film, se odehrála během soutěže Tohopekaliga Tiger Invitational v Kissimmee na Floridě minulý víkend.

V polovině závodu na 1600 metrů srazil zezadu běžícího teenagera jiný závodník, který se závodu nezúčastnil. Vše k velkému zděšení diváků.

Teenager, který utrpěl otřes mozku, prý před útokem pachatele strčil a žádal ho, aby nestál v dráze.

Napadení se dostalo velké pozornosti, ale policie uvedla, že zraněná oběť nechtěla útočníka nahlásit policii.

To je však podle rodiny oběti lež. Právník rodiny Nathan Carter řekl TMZ, že policie pohrozila zatčením syna za napadení, pokud rodina podá policejní oznámení proti osobě, která ho srazila na zem a zranila.

„Rodina nyní zvažuje možnost zahájení občanskoprávních soudních sporů proti všem, kteří se na spiknutí podíleli“, říká Nathan Carter.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

2 thoughts on “USA: Teenager byl sražen k zemi černochem, policie poté pohrozila rodičům oběti, že útočníka nesmí žalovat (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout