Bývalá ekonomická poradkyně prezidenta Bushe na Světovém vládním summitu potvrdila, že se chystá přechod na digitální měnu (video)

Bývalá ekonomická poradkyně prezidenta Bushe na Světovém vládním summitu potvrdila, že se chystá přechod na digitální měnu (video)

Ä máme zde další důkaz faktu, že peníze takové, jaké je dnes známe, již nejspíš dlouho nebudou existovat. Chystá se přechod na digitální měnu a všechny dosavadní indicie ukazují, že to bude mnohem dřív, než jen kdo tuší. Tedy do roku 2030 se velmi pravděpodobně podaří zavést digitální měnu přinejmenším v celém západním světě, ale chystají se k tomu i země jako Čína, Rusko, Indie nebo arabské státy.

Na Světovém vládním summitu se v posledních dnech prozradilo mnohé. Nicméně za zřejmě nejdůležitější prohlášení je třeba pokládat to, co řekla americká ekonomka, poradkyně amerického prezidenta George W. Bushe, jejíž otec také radil několika prezidentům USA.

Dr. Pippa Malmgremová, špičková americká ekonomka, která sloužila jako zvláštní poradkyně bývalého prezidenta George W. Bushe, vydala prohlášení, které potvrzuje vše, o čem se již nějakou dobu hovoří – že bezhotovostní společnost je na spadnutí.

Malmgrenová ve videu mimo jiné prohlásila:

Jsme na pokraji dramatické změny, v níž – a to říkám odvážně – opustíme tradiční měnový a účetní systém a zavedeme nový. A nový systém, nové účetnictví, říkejme blockchain… To znamená digitální, to znamená, že máme téměř dokonalý záznam o každé jednotlivé transakci, která se v ekonomice odehrává, což nám dá mnohem větší přehled o tom, co se děje…..

Kdo je Pippa Malmgrenová? Je globalistka a elitářka. Její otec, Harald Malmgren , byl klíčovým poradcem prezidentů Johna F. Kennedyho, Richarda Nixona, Lyndona Johnsona a Geralda Forda. Pippa také radila prezidentům a premiérům po celém světě. Jedním z jejích oblíbených témat za poslední dva roky byl Covid. Stejně jako Klaus Schwab na Světovém ekonomickém fóru vidí Covid jako „příležitost“ změnit svět.

Na jejích stránkách se píše:

Dr Malmgrenová přináší snadné pochopení složitosti globální ekonomiky, geopolitiky a technologie. Radila prezidentům a premiérům, spoluzaložila oceňovanou technologickou společnost, pracovala v oblasti financí a správy majetku, působila jako porotkyně v soutěži The Queen’s Enterprise Awards a jako regulátor technologických standardů.

Učila na Sandhurst, Duke Fuqua GEMBA, INSEAD, UT Austin a Tsinghua University v Pekingu.

Zde je celý její životopis.

Tento nový peněžní systém, o kterém Malmgrenová tak nadšeně mluví, nebude pouze digitální, bude také centralizovaný a programovatelný. Nemělo by se to zaměňovat s bitcoiny nebo jinými kryptoměnami. S ostatními kryptoměnami bude mít společné pouze to, že bude založen na technologii blockchain.

Co je tedy myšleno pod pojmem „programovatelné“ peníze?

To znamená, že centrální banky budou mít úplnou kontrolu nad vašimi penězi a budou je moci naprogramovat tak, aby byly utráceny pouze za určité věci nebo na určitých místech. Nakoupili jste například za poslední měsíc příliš mnoho masa nebo příliš mnoho munice? Možná jste si dopřáli příliš mnoho frivolních výletů a spotřebovali příliš mnoho plynu? Vláda by mohla jednoduše nechat vaše peníze přeprogramovat, aby omezila budoucí nákupy takových tabuizovaných položek. Možnosti jsou nekonečné.

Co je důležité? Jakmile budeme mít digitální, programovatelné peníze, kde a jak „smíte“ utrácet své peníze, bude záviset na vašem sociálním kreditním skóre.

Tyto peníze budou spojeny s osobní digitální identitou každého. Digitální identita je dalším pilířem nové digitální ekonomiky. Pokud jste četli dokumenty Světového ekonomického fóra, víte, že se to blíží.

Velký reset závisí na dvou věcech – přijetí globální digitální měny a globální digitální identity pro každého muže, ženu a dítě.

Pippa Malmgrenová nás varuje. Tento systém přichází. A jakmile přijde, znamená to začátek konce, protože nikdo nebude moci znovu nakupovat nebo prodávat, aniž by se stal digitalizovaným hybridním člověkem. Věřím, že bude možné, abychom chvíli žili mimo tento systém, ale potřebujeme plán, síť. Budeme muset žít ve společenství stejně smýšlejících popíračů. Je tedy nejvyšší čas tuto síť začít budovat. A to celosvětově – nebo zatím alespoň na bázi okolních zemí, nejen jednoho státu.

Drtivá většina lidí slepě padne do této digitální pasti nastražené mocenskými elitami, aby později litovala. Ztratí veškerou autonomii nad svými těly a budou se muset podrobit nekonečným posilovacím dávkám genových injekcí nebo čemukoli, co globalisté určí. Samostatně myslící lidé jsou ze systému vyloučeni.

Proč? Protože svobodné myšlení není dovoleno. Politici mluví o diverzitě a inkluzi, ale to je eufemismus pro společnost založenou na naprosté nadvládě informací, kde musíte nejen sledovat, ale také oslavovat lži dne, které jsou vysílány v mainstreamových médiích a jsou šířeny sociálními médii. 

Udělali jste „svůj díl“ v boji proti nejnovějšímu viru tím, že jste se nechali 4x očkovat?

Stojíte bezvýhradně za Ukrajinou?

Souhlasíte s tím, že si každý může sám zvolit pohlaví jen na základě toho jak se cítí?

Věříte, že byl Biden zvolen v USA legitimně a že i volby v naší zemi jsou stále „svobodné a spravedlivé“?

To jsou jen některé z bodů lakmusového testu Nového světového řádu.

Připravte se na odpor a připravte se na život mimo systém. Pokud se nechcete stát jen pokorným kývačem a slouhou systému, nic jiného vám do budoucna nezbývá…

Řekli nám, co budou dělat. Stačí je jen poslouchat a zjistíte, že jedou podle plánu:

  • Řekli nám, že hrozí vážný nedostatek potravin .
  • Řekli nám, že pracují na nové digitální měně (viz Bidenův výkonný příkaz).
  • Řekli nám, že hrozí velký kybernetický útok , kterým zaútočí na náš bankovní a finanční systém (a poskytne záminku pro nový systém digitálních peněz).

Co ještě potřebujeme vědět?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Bývalá ekonomická poradkyně prezidenta Bushe na Světovém vládním summitu potvrdila, že se chystá přechod na digitální měnu (video)

  1. Zrádci odsouhlasili zvýšení evropského dluhu za kovid z 750 miliard eur na 1850 miliard eur, za které ručí národní státy, tedy i čr. A vláda a presstitutti jako obvykle ticho…a to se vyplatí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout