Ukrajinský ISIS seká hlavy srpem – propagandistické video ukrajinské vlády (video)

Ukrajinský ISIS seká hlavy srpem – propagandistické video ukrajinské vlády (video)

Už dřív jste si zde mohli přečíst o poradci Zelenského, který ve videu vzdává hold ISIS. Internet je plný videí ukrajinských neonacistů s hákovými kříži, kteří adorují Banderu a Hitlera. A to včetně dětí, které jsou už odmala vychovávány k nenávisti a učí se zacházet se zbraněmi. Nejsou vedeny k nacionalismu, ale k nacismu. K nenávisti k jiným národům, nejen k Rusům. Nezapomeňte, že Bandera vyvražďoval i Židy a etnické menšiny, jako třeba Poláky, ale i volyňské Čechy.

Nyní se i ukrajinská vláda rozhodla přihodit své polínko do ohně a propagandistické video, na Ukrajině hojně šířené, má možná podprahově cílit i na ženy, aby se přidaly k ukrajinským vojákům, Banderovcům a zahraničním žoldákům…

Video ukazující ženu v ukrajinském kroji, jak podřezává hrdlo ruskému muži, nyní koluje mezi zástupci ukrajinské vlády. Klip je však kritizován na sociálních sítích a srovnáván s propagandistickými videi Islámského státu.

Ve videu ukrajinská herečka vyzývá ke krvavé pomstě na ruských „prasatech“.

Žena, která je oblečená v kroji, hovoří o tom, jak s Ukrajinci historicky zacházeli Rusové a že nyní nastal čas, aby ukrajinský lid „sklidil svou krvavou sklizeň“.

Pak zvedne srp, který používá k podříznutí hrdla muže zobrazujícího Rusa.

„Smrt vás všechny čeká. Všichni budete zabiti na památku obětí v Buči, Irpinu, Kyjevě, Charkově, Oděse, Mariupolu. Vaše mrtvoly budou hnít na polích jako nejhorší druh mrtvol, podél silnic a lesních pásů. Budou je jíst psi a divoká zvířata,“ hlásá žena, zatímco v pozadí hraje dramatická hudba.

Video rozeslal Anton Geračenko, poradce ukrajinského ministra vnitra, na Telegramu.

„Vítejte v pekle!“ napsal Geračenko.

Podle Arrahmaha byl film také uveden v ukrajinské televizi.

Mezi mezinárodními uživateli sociálních médií je však reakce na video výrazně negativnější, přičemž několik lidí přirovnává obsah k propagandistickým videím Islámského státu.

Minulý týden bylo zveřejněno video, na kterém ukrajinští vojáci popravují ruské válečné zajatce za jásotu a výkřiků „Sláva Ukrajině!“

Ukrajinské ozbrojené síly na začátku války oznámily, že váleční zajatci budou „zabíjeni jako prasata“.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Ukrajinský ISIS seká hlavy srpem – propagandistické video ukrajinské vlády (video)

 1. Stalin veľmi dobre vedel,čo platí na odporné fašistické národy ako Ukrajinci, Litovci, Tatári /oddaní kolaboranti s Hitlerom/ a podobne. Posledný, čo ich ako-tak držal na uzde, bol Brežnev…

 2. Jak čtu ty komentáře tady, vy byste zřejmě okupanty vítali chlebem a solí. Když vám rozbijou dům a zabijou ženu, asi jim za to upečete bábovku. Kdyby Rusové zůstali doma, nikdo by jim hlavy srpem nesekal. Tak nezaměňujte příčinu s následkem. Vsadím se, že až vám někdo udělá z bytu kůlničku na dříví a vaše dítě šlápne na minu, zapomenete velmi rychle na svoji velkodušnost a falešný humanismus. Těžko říct, jestli se tady těm komentářům má člověk smát, nebo kroutit hlavou nad tím, kolik se tady sešlo komunistů, pokrytců a falešných vlastenců.

  1. odpáľ kokot do nejakej slniečkárskej všivavej diery, čurák protektorátny!!! takí kokoti ako ty by mali byť na mieste toho vojaka!

  2. Nemel nesmysly, trotle.
   Normální člověk se bude při napadení bránit, i zabije, ale způsobem hodným člověka.
   Jestli ty soutěžíš v tom, kdo se zachová jako větší hovado, jsi chudák a je mi tě líto, protože nejspíš špatně skončíš. Karma je zdarma.

  3. ten svet je deformovany lidma jako jste vy, Rusove tam umiraji take, ale netoci podobne svinstvo jako tohle video, Ukrajinci maji pravo byt nastvany, ale takto propagovat nasili a smrt je des.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout