Disney Company opouští Rusko v pravou chvíli, kdy konečně opustí Evropu?

Disney Company opouští Rusko v pravou chvíli, kdy konečně opustí Evropu?

Z firmy Disney, v poslední době se otřásající pedofilními skandály několika jejích zaměstnanců, se stal jeden z hlavních propagandistů genderové ideologie. Jak přiznávají sami představitelé firmy Disney, tak v poslední době se snaží LGBTQIA a protibělošskou propagandou co nejvíc indoktrinovat i ty nejmenší. Rusko má v tomto případě jedině štěstí, že se firma rozhodla ze země v rámci uvalování  sankcí odejít. Jejich děti tak nyní nebudou této propagandě bezprostředně vystaveny.

Rusko je nyní v bodě, kdy může navždy zavřít dveře korporaci nepodléhající dani, která zastává myšlenky zcela odporující ruským hodnotám a přesvědčení.

Ačkoli se tyto zprávy mohou zdát poněkud triviální vzhledem k válce a ekonomickému chaosu číhajícímu za světovou scénou, odchod Disneyho z Ruska má stejné duševní a fyzické důsledky jako odchod McDonald’s a Pornhub z největšího evropského trhu.

Jedním z výsledků vojenské operace Moskvy na Ukrajině je, že řada západních společností opustila Rusko, některé dočasně, jiné natrvalo. Tento  projev firemní „ctnosti,“ mimochodem neviděný během válek vedených USA v Iráku, Libyi a Sýrii, je překážkou nejen pro Rusko, ale také pro globální ekonomiku. Je tu však alespoň nějaká světlá stránka těchto sankcí, kterou je fakt, že si Rusové uleví – možná již trvale – od zdegenerovaných fantazií západního zábavního průmyslu, zejména Disney Corporation. Disney je v Rusku mimo jiné v kooperaci s místními produkcemi a televizními kanály,

Marvel představuje první transgender ženu ve franšíze v sérii Disney Plus Ironheart:

superhrdinka Disney – transgender žena – je samozřejmě černá

Společnost Walt Disney Company byla založena v roce 1923 bratry Waltem a Royem Disneyovými. Během dalších generací se Disney stal známým díky slavným karikaturám od Mickey Mouse (1928) po Lvího krále (1994), které se dotýkaly životů diváků na celém světě. V dobách války sehrála společnost dokonce vlasteneckou roli. V roce 1943, kdy měli Spojenci plné ruce práce s Adolfem Hitlerem, Disney Studios dokonce vydala protinacistický propagandistický krátký film s kačerem Donaldem  v hlavní roli s názvem Der Fuehrer’s Face. Po mnoho let nebyl nikdy zpochybňován pozitivní dopad Disney na děti a dospělé. Pak ale Amerika začala šílet, což způsobilo, že značka Disney upadla do neblahé pověsti.

Co se tedy v Disney pokazilo a proč by měli být Rusové rádi, že odchází? Bohužel, už to není stejná společnost, kterou si miliony lidí v průběhu let spojovaly s rodinnou zábavou, vysokou morálkou a zdravou zábavou. Nevinný zlatý věk Ameriky je blednoucí vzpomínkou, která se v dohledné době nevrátí, pokud vůbec někdy. Tato nadnárodní korporace se vyvinula v zábavního giganta, který má jen málo společného s konzervativními hodnotami. Velká část viny leží na „progresivních“ principech takzvaného „kulturního marxismu“, které pod povrchem americké společnosti kypí po celá desetiletí, od příchodu Frankfurtské školy.

Shnilé plody jejich kolektivního úsilí byly zvláště patrné po zvolení Donalda Trumpa, neočekávaném zvratu událostí, který způsobil, že liberálové ztratili rozum a provedli pomstu konzervativním Američanům. Demokraté tak do svých řad prosazovali radikálně levicové progresivní nováčky známé jako „The Squad“ (Alexandria Ocasio-Cortez z New Yorku, Ilhan Omar z Minnesoty, Ayanna Pressley z Massachusetts a Rashida Tlaib z Michiganu), kteří se připojili k médiím. Mnoho dalších herců se rozhodlo přenést zvrácené myšlenky na americkou kulturní scénu i mimo ni. 

Velká část intelektuální zátěže zděděné z americké společnosti je plná otázek o sexualitě, která bývala hájemstvím rodičů a jejich dětí, nejlépe za zavřenými dveřmi. Dnes vláda, školy a podniky věří, že je jejich povinností vzdělávat děti o biologii, sexu a genderu, s důrazem na menšiny. Děti tak nejsou indoktrinovány „normálními“ biologickými vztahy mezi mužem a ženou, které většina lidstva praktikuje od úsvitu věků, a které vysvětlují, proč jsme zde na prvním místě díky „přirozenému“ vztahu mezi různými pohlavími.

Marvel Studios údajně hledá herečku, která by ztvárnila černošskou, hispánskou nebo afro-hispánskou transgender postavu v seriálu Ironheart od Disney+!

Mládež se spíše učí transgenderismu a alternativním sexuálním životním stylům. V některých státech mají školní knihovny četbu s grafickým znázorněním, které se pokouší normalizovat pedofilii. To je to, co levice v USA považuje za „progresivní“, a to je šílenství mířící do zbytku světa – v Disneyho trojském koni.

V březnu 2020 LA Times s radostí oznámily zprávu, že Disney vydal film, v němž hraje „alespoň jeden nebinární Kyklop“. Sexuální sklony ostatních Kyklopů zjevně nebyly tak zřejmé. 

Minulý rok se studia Disney Pixar zapsala do historie znovu tím, že představují více LGBTQ+ postav, včetně malé lesbické postavy ve filmu Onward a jejího prvního gay páru v krátkém příběhu Out.

Jako v každé instituci ve Spojených státech – od základních škol až po americkou armádu – je tématu genderu věnována nepřiměřená pozornost. Zajímavé je, že podněty pro takové produkce nepocházejí ze zdroje veřejné poptávky; tlak na takovou „rozmanitost“ přichází shůry, jak dokazuje seznam Fortune 500, který nyní klade velký důraz na tyto otázky.

„Společnost Walta Disneye se stala čím dál nepohodlnějším místem pro práci pro ty z nás, jejichž politické a náboženské názory nejsou výslovně progresivní,“ píše se v dopise, v němž si stěžují na nátlak ze strany ortodoxních progresivistů konzervativněji založení zaměstnanci. „Tiše sledujeme, jak nás za naše přesvědčení napadá náš vlastní zaměstnavatel, a často vidíme, jak jsou ti, kteří sdílejí naše názory, naším vlastním vedením odsouzeni jako darebáci.“

I když je podobné progresivistické genderové šílenství „nová norma“ na Západě, Rusko je nyní takříkajíc v magickém okamžiku, kdy může navždy zavřít dveře korporaci nepodléhající dani, která propaguje myšlenky zcela v rozporu s ruskými hodnotami a přesvědčením. A zároveň může způsobit velké škody na psychickém stavu dětí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Disney Company opouští Rusko v pravou chvíli, kdy konečně opustí Evropu?

  1. Odstrašující soud proběhl v Indonésii s učitelem Herrym Wiravanem. Na muslimské internátní škole znásilnil 13 děvčat. Byl odsouzen na doživotí, následně však soudce trest po odvolání prokurátora zpřísnil na trest smrti. soudce respekt…palec nahoru..

  2. teploušská, pedofilní a genderová zvrácená teorie není jen nějaká nevinná recese. Její propagátoři ji často halí do líbivých frází o prosazování rovnosti a boji proti násilí na ženách. Tato teorie, která vychází z neomarxismu, tvrdí, že pohlaví je konstrukt, nikoli biologická danost, a že pohlaví je libovolně měnitelné. Implikuje to pak zrůdné důsledky pro společnost, které se projevují v praxi.
    každý si musí uvědomit, kde a komu se zaháčkoval a co z toho poplyne. taková ta nerozlišující lásečka bez rozlišování je pěkně nebezpečná nemoc. láska je moudrá, rozlišující a vědomá, nikoli slepě hloupá a sebedestruktivní. navíc o to nebezpečnější když před sebou hrnou jako štíty i děti.

  3. Slovanko, jsi šikovná, že denně napíšeš několk článků na různá témata. Já bych to zkrátil na to, že dnes většinou vládnou psychopati. Není se v tom nějak jedlotivě šťourat. Prostě se svět vykloubil se zdravého rozumu ať se to týká čehokoliv. A slušní charismatičtí vůdci hájící národní zájmy jsou v nedohlednu. Vše rozkopne až válka…viz dějiny. Tak to vidím já.

  4. nepúšťať doma deckám tento hnus, ani do kina a vysvetľovať, vysvetľovať, vysvetľovať, čo je zač takáto kultúra a prečo sú LGBbbgfghhjvffdT vadní a nenormálni. oni decká nie sú vôbec blbé, ak nie sú blbí rodičia a ľahko sa môže stať, že deti jeblých rodičov pôjdu za normálnymi a skôr pochopia, čo je normálne a prirodzenéa čo už nie…

  5. Dnes už iba slniečkový fanatik môže dovoliť svojim deťom pozerať odporný neomarxistický podprahový hnus na Disney Channel či Nickelodeon. Nehovoriac už o tom,že jeho sledovanie môže vzhľadom na český dabing /slovenská verzia neexistuje/ u slovenských detí spôsobiť problémy s rodným jazykom. Zlatá Československá televízia, zlatí komunisti…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout