Seznamte se: Oleksij Arestovič obdivovatel ISIS a poradce Zelenského (videa)

Seznamte se: Oleksij Arestovič obdivovatel ISIS a poradce Zelenského (videa)

Připomínám, že samotný ISIS je dítětem USA, potažmo NATO. Stejně jako další bojůvky, původně vyzbrojené coby „umírněná opozice“ vůči vládci, který nechtěl jít globalistům na ruku. A to včetně Talibánu, což byli původně ze strany USA proti SSSR vyzbrojení mudžahedíni.

Jsem proti dodávání zbraní do jakýchkoli konfliktů. Logicky, další a další zbraně konflikty jen prodlužují. A jsou jimi zabíjeni i civilisté. Je až neuvěřitelné, kolik lidí  další prodlužování války na Ukrajině podporuje. Humanitární pomoc je naprosto v pořádku, ne však posílání zbraní, obzvlášť pak v případě, kdy ani není jisté, nač budou použity.

Při každé válce dochází ke zvěrstvům na obou stranách konfliktu. Ovšem my máme jen informace jednostranné. Jak je možné, že se ještě nedozvěděla široká veřejnost o porušování Ženevských konvencí ze strany Ukrajiny? Videa mučení ruských vojáků již přitom zveřejnil i německý mainstream a potvrdil jejich pravost.

Co mi ovšem vadí snad nejvíc, je glorifikace komika a loutky globalistů Zelenského. O tom, že nejde o člověka, kterému by bylo zapotřebí se klanět, svědčí i to, jakými lidmi se obklopuje. Jde například o jeho poradce, který se velmi obdivně vyjadřuje k ISIS…

Oleksij Arestovič, politický poradce ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, se netají svým obdivem k islámské teroristické organizaci ISIS. V nedávné minulosti používal různá mediální vystoupení, aby vzdal deviantní pocty krvežíznivým džihádistům.  Arestovič například prohlásil:

Velitelé ISIS jsou považováni za jedny z nejchytřejších a nejúspěšnějších velitelů, kteří dnes existují. Vše je promyšleno do detailu, dokonce i závažnost krutosti. Zatímco krutost na obrazovce je nelidská, je to nesmírně chytrá strategie, pokud jde o jejich zvláštní zájmy.

Nebo následující ještě zrůdnější a podrobnější vize budoucnosti:

Jednáte velmi správně. V rozsáhlé knize podrobně analyzuji ISIS, abych vytipoval nejlepší způsob řízení podniku.- Jaká je nejlepší forma vlády? Taková, kterou svět potřebuje? – Souběžně s tím to znamená terorismus, středověkou krutost, upalování, střelbu a stětí. Tohle je absolutně struktura budoucnosti.

Jak se den ode dne stále více ukazuje, teorie, která byla kdysi načrtnuta na papíře, se zdá být již dávno uvedena do krvavé praxe. Alespoň to naznačují extrémně brutální videa kolující na internetu, která skutečně přinášejí vzpomínky na éru ISIS.

Některé ukrajinské síly zřejmě realizovaly Arestovičův návrh napodobit islamistickou frakci údajně odpovědnou za řadu teroristických útoků na Západě.

Fyzické týrání válečných zajatců, dokud nebyli téměř mrtví, aby pak vykrváceli s rozstřelenými koleny. Pomocí mobilních telefonů popravených ruských vojáků telefonovali příbuzným, aby je s nechutnou radostí informovali, že jejich blízcí zemřeli tím nejstrašnějším způsobem nebo zemřou v blízké budoucnosti. Válečným zajatcům při výslechu stříhají prsty. Vyrývají svastiky do torz. 

Mučitel před kamerou svázal muže s desítkami bodných ran. Odmítnutí lékařského ošetření zajatcům. Vydírání slibu věrnosti za účelem následného provádění poprav. Všechny dost barbarské, jako by byly opsány z návodu Islámského státu, ale páchají je ukrajinští vojáci, často z neonacistických bojůvek typu Azov nebo Pravý sektor.

Všechny výše uvedené válečné zločiny jsou patrné z videa a obrázků níže. Nic pro slabé nervy. Něco, co vám mainstream neukáže, neboť to nezapadá do narativu o „morálně absolutně čistých“ Ukrajincích.

Záběry níže nejsou vhodné pro slabé povahy:

Tak, jako západní mainstream zcela ignoruje tato zvěrstva, ignoroval po nějakou dobu totéž ze strany islámských radikálů. Byli totiž na „správné“ straně, proti Asadovi, byli podporovaní USA a NATO. Od začátku syrského konfliktu měli islámští teroristé zelenou k tomu, aby mohli praktikovat své bestiální a kruté wahabistické fantazie.

Dokud byla tato krutost namířena proti syrské armádě nebo občanům loajálním vládě, měli barbaři volnou ruku. A to nemluvíme o alibistickém PR triku ISIS, který byl „obětován“ kvůli mediálnímu pokrytí, aby byla oklamána veřejnost, která si měla myslet, že by USA udělaly cokoliv, aby vyhrály válku s terorismem. Přesto v Sýrii kromě IS působily desítky dalších podobně smýšlejících, tolerovaných islámských uskupení, která se neštítí stejných zvěrstev. Viz Hayat Tahrir al Sham, Jaish al Islam a několik dalších.

Není to poprvé, co Západ přitahuje negativní pozornost tím, že pilně ignoruje válečné zločiny a zvěrstva „hrdinů“ a „bojovníků za svobodu“ ve svých vlastních řadách.

Teprve včera západní mainstream oznámil, že EU se účastní vyšetřování s cílem objasnit masakry civilistů, kterých se údajně dopustila ruská strana. To je samozřejmě v pořádku, válečné zločiny se vyšetřit musí. Jenže stejně jako v případě jiných konfliktů, kdy EU zavírala oči před zvěrstvy „těch hodných“,  tak také nyní instinktivně zavírá oči, pokud jde o vyšetřování nyní dobře zdokumentovaných krvavých činů ukrajinských ozbrojených sil.

Stejně tak tichá ignorace znepokojivých ideologických trendů. Co by se podle vás stalo, kdyby si Putinův poradce dovolil rázně veřejně chválit ISIS a jeho násilnou formu vlády? Výsledkem by byla synchronizovaná reakce mainstreamu po celém západním světě. Tenhle příběh byste měli naservírovaný k snídani, obědu a večeři na spoustu dní. V titulcích by stálo něco jako: „Putinův poradce odhaluje zhoubné úmysly za útokem na Ukrajinu – genocida!“ 

Ale když poradce olivově zeleného nacionalistického patriota sdělí stejný obdiv a nadšení, je to zameteno pod koberec. A to na stejné místo, kde už je Pravý sektor, batalion Azov, Aidar a další následovníci a obdivovatelé ISIS.

Pokrytectví a dvojí metr jsou nejen zdrcující, ale také představují hrozbu pro globální bezpečnost. Řada teroristických útoků v Evropě i jinde ukázala, jak se tato politika naprosté tolerance zvěrstev Západu vrací. A to teroristickými činy, často páchanými těmi, kteří si užívali vojenský výcvik ze zemí NATO, aby vytlačili rozhořčené „despoty“ na Středním východě a v severní Africe . Ale když se vrátili domů, neostýchali se využít své smrtící zkušenosti pro své vlastní zájmy .

Bylo však odhaleno, že americká zahraniční zpravodajská služba, CIA, byla vyslána na Ukrajinu bezprostředně po převratu v roce 2014, aby poskytla bojový výcvik ukrajinským ozbrojeným silám. Také na východě země, kde sídlí většina neonacistických jednotek armády.

Kam se poděla objektivita? U EU to neudivuje, ta celé roky koná jen podle instrukcí těch, kdo ji založili a udržují při životě. Ale jak si mohou mainstreamoví pisálci říkat „novináři,“ když nejsou schopni objektivně ukázat zvěrstva obou stran konfliktu? Uvědomují si, že zametáním těchto zvěrstev pod koberec budou opět trpět především civilisté?

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Seznamte se: Oleksij Arestovič obdivovatel ISIS a poradce Zelenského (videa)

  1. A tahle všechna zvěrstva se dějí za jediným účelem.
    Aby NATO, prodloužená ruka světového drába, postoupilo zase o pár stovek kilometrů dál na východ.
    Pan Zelenský nehájí zájmy Ukrajinců. Pan Zelenský hájí zájem úplně jiné partičky.
    🤮

  2. Je to jednoduche, mužou prostě přestat zabíjet a krast v sousední zemi a nikdo jim nebude ubližovat. Řešení jednoduche, ať tahnou zpět do Ruska…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout