Senzace! Marine Le Penová vítězí na francouzských zámořských územích s většinou černochů

Senzace! Marine Le Penová vítězí na francouzských zámořských územích s většinou černochů

Na úvod chci připomenout, že na těchto územích – zejména na Guadeloupe –  proběhly mohutné nepokoje poté, kdy Macron nařídil povinné očkování některých skupin obyvatel. Covidismus se vším všudy – včetně různých dalších restrikcí jako lockdowny a roušky – byl v zámořských departamentech akceptován s mnohem větší nevolí než v samotné Francii, kde shořelo několik očkovacích středisek. To je – alespoň podle mého názoru  – jeden z hlavních důvodů proč zde vyhrála Marine le Penová.

Jak jsem již dříve upozornila, pokud něco Marine le Penové vyhraje volby, tak její dlouhodobý odpor proti covidismu…

Francouzská zámořská území Martinik a Guadeloupe v Karibiku a Francouzská Guyana v Jižní Americe včera hlasovaly v prezidentské volbě. V oblastech obývaných převážně černochy se v posledních měsících konaly největší masové protesty v historii, důvodem bylo zavedení „povinného očkovacího průkazu“ proti koronaviru, proti kterému lidé bouřili. Nyní tam Marine Le Penová vyvolává malou senzaci.

Francouzská zámořská území a Francouzská Guyana byly v posledních letech vždy ukazatelem výsledku voleb či vítěze voleb. V roce 2017 například Emmanuel Macron vyhrál karibské ostrovy a poté volby, stejně jako jeho předchůdce Francois Hollande v roce 2012. V roce 2007 byli těsně za hranicí (Royale).

Marine Le Penová překvapivě dokázala dosáhnout rekordního výsledku a získat téměř 70 procent hlasů jen na Guadeloupe. Na Martiniku je to téměř 60 procent. Ve Francouzské Guyaně je vítězkou také Le Penová. 

To samozřejmě neznamená, že Le Penová skutečně vyhraje volby v pevninské Francii, ale už teď je to úctyhodný a jedinečný úspěch. Výsledky z jiných zámořských území, jako je Réunion nebo Francouzská Polynésie, zatím nejsou k dispozici.

Volební účast dosáhla v poledne v několika venkovských departementech téměř 35 %. V pařížské metropolitní oblasti se to ale hroutí: v Seine-Saint-Denis volilo jen 15 % a v Paříži 20 % (jde o muslimská ghetta  a bašty levice, kde je nízká volební účast potěšitelná).

Italská volební společnost Bidimedia uvádí, že úřadující Emmanuel Macron (EC-RE) si vedl v prvním kole velmi dobře, zatímco volební účast ve druhém kole dnes v poledne neúměrně vzrostla.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Senzace! Marine Le Penová vítězí na francouzských zámořských územích s většinou černochů

  1. bez sance. musel by sa stat zazrak aby vyhrala. navyse, z toho mala co o nej viem, nebude pre francuzsko ziadnou spasou. skor len mensim zlom.

  2. Útok na výstavu VerVolkt v Memmingenu, která se zaměřuje na národní socialismus: Muž, který se cítí být příslušníkem islámu, poškodil stélu a ohnul výstavní ceduli. Tento případ z října se nyní objevuje ve výroční zprávě o politicky motivovaných zločinech za rok 2021, připravované pro policejní ředitelství v jiho/západním Švábsku.

  3. Globálni satanisti oslavujú, najmä psychopati ako Rotchildovci a Rockellerovci, páni psíka Macrona nuž a islamisti slávia tiež. Totalita, islamizácia a nakoniec občianska vojna je to, čo si zvolil vymletý národ, ktorý od Francúzskej revolúcie pod vedení slobodomurárov degeneruje a upadá… zvoli si svoj osud.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout