Francouzský zámořský departement Guadeloupe se už dva dny potýká se značnými nepokoji kvůli nařízenému povinnému očkování (videa)

Francouzský zámořský departement Guadeloupe se už dva dny potýká se značnými nepokoji kvůli nařízenému povinnému očkování (videa)

Toto území, které svojí příslušností k Francii spadá i pod EU, nám jasně ukazuje, že některé národy si jednoduše nenechají přikazovat, pokud má jít o zásahy do jejich nejužší integrity. A právě toto území nám dává odpověď na to, proč se vůbec nic neděje třeba v Africe. Nikdo by si tam podobná nařízení dělat nedovolil. Znamenalo by to občanskou válku a vláda by nebyla svržena v rukavičkách, ale tak, jak to bývalo zvykem před staletími i v Evropě.

Na souostroví Guadeloupe se nám tak jasně ukazuje, jak by to zřejmě vypadalo dnes i ve větší části Evropy, kdyby zde místo lidí, kteří jsou většinově velmi poslušní všem autoritám a bezmezně věří médiím, žilo právě takové „horkokrevné“ obyvatelstvo. Sice i Evropa je již v některých zemích značně multikulturní, ale právě oni „Novoevropané“ mají řadu výjimek, jako například v Itálii, kde jim dokonce i vláda posvětila nedotknutelnost.

Je jisté, že postupně zažije francouzská vláda totéž i v dalších svých zámořských departmentech. Pak jim nezbývá, než přijít se zákonem jako v Itálii a vše zacílit jen na původní Francouze. Jenže ti by si to líbit nenechali, jak jsme mohli vidět v případě protestů žlutých vest. Francie, kde je již na spadnutí občanská válka s jejich obohacovači, si tak nyní zakládá na další konflikt.

Podívejte se na to, jak to vypadalo v minulých dnech na francouzském souostroví, které je i součástí EU. Takto by to nyní vypadalo i v afrických zemích, pokud by tam došlo k podobným nařízením a restrikcím jako v mnoha zemích EU:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.