ISIS v neděli vyzval své stoupence k útokům na káfiry, mají využít toho, že spolu křižáci válčí

ISIS v neděli vyzval své stoupence k útokům na káfiry, mají využít toho, že spolu křižáci válčí

Stejně jako na každé křesťanské svátky (naposledy na Vánoce) vyzvali i včera čelní představitelé ISIS své stoupence k útokům na káfiry. Mají k tomu prý využít i války na Ukrajině. To může mimo jiné znamenat výrazně zvýšený počet džihádistů, kteří přijdou do Evropy s ukrajinským pasem. Například ve Francii je to každý třetí příchozí…

Teroristická skupina také vyzvala své stoupence, aby obnovili své útoky v Evropě tím, že se chopí „příležitosti křižáckého boje“.

Džihádistická organizace Islámský stát (IS) v neděli slíbila, že „pomstí“ svého předchozího vůdce, který zemřel v únoru a vyzvala své příznivce, aby využili války na Ukrajině k obnovení svých útoků v Evropě.

„Oznamujeme, spoléhajíce se na Alláha, požehnanou kampaň k pomstě za smrt vůdce IS, Abu Omara al-Muhajira,“ uvedl mluvčí skupiny v audio prohlášení zveřejněném v neděli na Telegramu. IS také vyzval své stoupence, aby obnovili své útoky tím, že se chopí „příležitosti a využijí křižáckého boje“.

17. března, v textu publikovaném v jednom z jejích časopisů, se teroristická organizace již radovala z této „války mezi křižáky“, která by byla „trestem pro země nevěřících křesťanů“.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

3 thoughts on “ISIS v neděli vyzval své stoupence k útokům na káfiry, mají využít toho, že spolu křižáci válčí

  1. Stojí za zmienku,že stále viac a viac Ukrajincov /hlavne tých chudobnejších a skutočných utečencov – mafiáni a zločinci zrejme ostanú natrvalo/ sa z „vyspelej“ Európy vracia domov.

  2. Papež ve vánočním poselství vyzval k dialogu jako jedinému způsobu řešení krizí. tenhle nebezpečný blázen zase vede svoje závislé ovečky do neštěstí. je jasné, že když si zlomíte nohu, tak to musíte řešit na fyzické rovině, nikoli nějakým vyjednáváním, navíc s někým, který má v programu měkký džihád, před tím vražedným. dozorové orgány musí pochytat policie, protože stále nezahajují řízení k odebrání registrací kriminálních náboženských skupin. všechny církve světa zdegenerovaly s náboženstvím už to nemá nic společné. ztratily v sobě sebeočistný mechanizmus a odvádí své ovečky od skutečného duchovního růstu. vypadá to, že lidé budou zase vytahovat horké kaštany z ohně za darebácké fundamentalistické hry imámů, frátrů, samozvaných konspirátorů všude po světě. Papeženci a farizejové žehnali zbraním, pivovarům a nyní se chystají žehnat i mešitám a halekalům. Přitom je to jedna banda fanatiků a zbloudilců, co přijali svoji falešnou identitu a modlu nadřazenosti…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout