Francie: Na ulici v multikulturní čtvrti našli nahou ženu se známkami velmi krutého týrání

Francie: Na ulici v multikulturní čtvrti našli nahou ženu se známkami velmi krutého týrání

I když zatím není znám pachatel, je celkem jasné, že ve čtvrti, kde Francouzi téměř nežijí, půjde o některého z mnoha obohacovačů. Žena je navíc cizinka – nemuslimka ze Srí Lanky, její trýznitelé tak předpokládali, že ji nikdo nebude hledat.

Únos, svázání, týrání, lepidlo ve vagíně…  To všechno  a mnohé další musela snášet asi třicetiletá žena ze Srí Lanky. Kolik takových žen se ještě nachází v bytech v podobných čtvrtích, kam se i policisté bojí?

Žena ze Srí Lanky byla objevena nahá na ulici v Aubervilliers (Seine-Saint-Denis) uprostřed noci, tuto neděli, 17. dubna. Podle počátečních indicií vyšetřování byla unesena a mučena. Oběť utrpěla obzvláště strašlivé týrání a znásilňování. Během počátečního vyšetření mladá žena vykazovala známky zneužívání. Zejména  její vagína byla slepena lepidlem.

Záchranáři a policisté byli upozorněni místními obyvateli na rány, které se ozývaly kolem 3. hodiny nad ránem, zatímco oběť chodila nahá po ulici v Aubervilliers.

Mladá žena, asi 30 let, vypadala zmateně. Postarala se o ni záchranka a poté byla převezena na pohotovost nemocnice Delafontaine v Saint-Denis.

Podle policejního zdroje třicetiletá žena řekla, že ji útočník unesl a svázal. Navíc její zápěstí vykazovala mnoho stop po svázání. Nakonec jí mučitel vyryl na břicho „Ti amo“ (pozn.: „Miluji tě“, v italštině) pomocí ostrého předmětu.

K uvedenému jen dodávám, že do Francie přichází spousta invazistů z Afriky, kteří nejprve připlují do Itálie, kde mnohdy i několik měsíců či dokonce let žijí, než se vydají do Francie. I to zvyšuje pravděpodobnost, že právě pachatel tohoto činu je jeden z těchto před časem připluvších, možná i na některé z lodí vysoce ziskových neziskovek…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Na ulici v multikulturní čtvrti našli nahou ženu se známkami velmi krutého týrání

  1. Papež ve vánočním poselství vyzval k dialogu jako jedinému způsobu řešení krizí. tenhle nebezpečný blázen zase vede svoje závislé ovečky do neštěstí. je jasné, že když si zlomíte nohu, tak to musíte řešit na fyzické rovině, nikoli nějakým vyjednáváním, navíc s někým, který má v programu měkký džihád, před tím vražedným. dozorové orgány musí pochytat policie, protože stále nezahajují řízení k odebrání registrací kriminálních náboženských skupin. všechny církve světa zdegenerovaly s náboženstvím už to nemá nic společné. ztratily v sobě sebeočistný mechanizmus a odvádí své ovečky od skutečného duchovního růstu. vypadá to, že lidé budou zase vytahovat horké kaštany z ohně za darebácké fundamentalistické hry imámů, frátrů, samozvaných konspirátorů všude po světě. Papeženci a farizejové žehnali zbraním, pivovarům a nyní se chystají žehnat i mešitám a halekalům. Přitom je to jedna banda fanatiků a zbloudilců, co přijali svoji falešnou identitu a modlu nadřazenosti…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout