Blokáda berlínské silnice klimatickými idioty: Policie vyšetřuje muže, kteří klimaalarmisty odtáhli ze silnice

Blokáda berlínské silnice klimatickými idioty: Policie vyšetřuje muže, kteří klimaalarmisty odtáhli ze silnice

Včera jste si zde mohli přečíst o další blokádě silnice v Berlíně. Tam takřka denně vyráží partička klimatických šílenců na silnice a blokuje dopravu. Jen za poslední týden se jim už podařilo zablokovat sanitku, naposledy blokovali auto s lékařkou, která spěchala do nemocnice k naléhavé operaci a svým vysedáváním na silnici obtěžovali i další naštvané občany, spěchající do práce.

Incident se odehrál v pondělí ráno v Messedammu, na rohu Halenseestraße: Asi deset aktivistů z „Essen Retten – Leben Retten“ sedělo na semaforu na pětiproudém výjezdu z městské dálnice A100. Rychle se vytvořila dlouhá dopravní zácpa, ozývalo se troubení. Několik řidičů vystoupilo, nejméně dva z nich to doprovázeli rozzlobenými komentáři. „Musíme spravovat domy tak, aby lidé jako vy měli topení,“ říká jeden z nich. Navíc zde byla i již uvedená lékařka, které blokovali cestu do nemocnice. Nejméně dva řidiči odtáhli klimatické idioty na stranu silnice. Neúspěšně, protože ti se  rychle vrátili zpět. Trvalo nějakou dobu, než si pro ně přijela policie.

Průběh incidentu můžete vidět i na videu níže. Policie také sledovala tento klip a zahájila vyšetřování ne proti klimatickým idiotům, blokujícím dopravu, ale proti dvěma mužům, kteří je odvlekli. „Bylo vidět, že demonstrant byl vytažen a pak odhozen,“ řekl mluvčí. „Důrazně nedoporučujeme, abyste si v takovém případě nepomáhali sami,“ řekl policejní mluvčí. V opačném případě by údajně mohl rychle přejít k podezření na ublížení na zdraví. Místo toho by měla být povolána policie, jejíž síly byly schopny blokády po nějaké době rozpustit.

Policie by samozřejmě klimatické šílence tak rychle ze silnice nedostala. Podle zkušeností z jiných případů v Berlíně i jinde, policisté potřebují zpravidla hodiny, než se jim podaří  klimatické neurotiky Matky Země přemluvit, aby sami ze silnice odešli a pak je odvézt ke krátkému výslechu. Po něm je opět propustí, aby mohli na druhý den opět sedět na tomtéž místě. Není divu, že nervy mnoha motoristů už přetekly.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Blokáda berlínské silnice klimatickými idioty: Policie vyšetřuje muže, kteří klimaalarmisty odtáhli ze silnice

  1. V prípadoch, keď polícia ,prokuratúra aj súdy stoja na strane zločincov a terorizujú obete schvaľujem branie spravodlivosti do vlastných rúk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout