Americký ministr obrany je kvůli rozsáhlému poškození armády „vakcínami“ pod stále větším tlakem, senátor žádá do 15.2. odpovědi

Americký ministr obrany je kvůli rozsáhlému poškození armády „vakcínami“ pod stále větším tlakem, senátor žádá do 15.2. odpovědi

Už jste určitě četli o skandálu v americké armádě, jejíž řady nejspíš poněkud prořídnou poté, co budou nuceni odejít těžce zdravotně poškození vojáci. Ovšem právě tento skandál se ukazuje coby jakási naděje na to, aby se vše dostalo i mimo alternativní média, která tuto informaci po celém světě už asi týden přináší.

Skandál už došel tak obludných rozměrů, že jej jednoduše nelze utajit. O to spíš, že se nyní zjistilo, že se údaje snažil Pentagon zmanipulovat. A americký ministr obrany je samozřejmě pod největším tlakem, přičemž již nyní je jisté, že tak rozsáhlý skandál nebude možné ututlat podobně, jako se to podařilo v jiných případech. Čísla nárůstu výskytu některých chorob u vojáků jsou totiž více než alarmující a je logické, že je již nelze svést na cokoli jiného.

Tak raketový nárůst je totiž zaznamenán až od roku 2021, kdy se plošně očkovala americká armáda…

Analýza Pentagon Health Care Database (DMED) naznačuje děsivý nárůst poškození vakcínami mezi americkými vojáky. Studie byla představena 24. ledna na slyšení amerického senátora Rona Johnsona.

Aby přinesl více světla do temnoty, republikánský zástupce státu Wisconsin v americkém Senátu v úterý minulý týden poslal dopis americkému ministru obrany Lloydu Jamesi Austinovi. V něm uvedl další klinické problémy potenciálně vyvolané vakcínou proti covidu, které se v roce 2021 výrazně zvýšily ve srovnání s pětiletým průměrem:

Maligní nádory jícnu: Zvýšení o 894 procent
Roztroušená skleróza: Zvýšení o 680 procent
Rakovina prsu: Zvýšení o 487 procent
Zhoubné nádory štítné žlázy a dalších endokrinních žláz: Zvýšení o 474 procent
Maligní nádorové onemocnění trávicích orgánů: Zvýšení o 624 procent
Nervové poruchy: Zvýšení o 1 048 procent

Johnson dále píše, že právník Thomas Renz mu řekl, že některé údaje týkající se registrovaných diagnóz zánětu srdečního svalu byly odstraněny z databáze ministerstva obrany. Renz zastupuje tři informátory Pentagonu, kteří mu oznámili znepokojující čísla. „Byly registrované diagnózy myokarditidy odstraněny z databáze od ledna 2021 do prosince 2021?“ ptá se Johnson bez obalu amerického ministra obrany. „Pokud ano, vysvětlete, proč a kdy byly tyto informace odstraněny, a uveďte, kdo je odstranil.“

Senátor zde také vidí jasné známky podvodu: „Poté, co bylo zjištěno, že data DMED byla zmanipulována,“ píše Johnson, „okamžitě jsem vás 24. ledna písemně požádal, abyste si uchovali všechny záznamy týkající se DMED nebo nahlášené DMED.“ Dosud však nebyl schopen zjistit, zda Austin této žádosti vyhověl.

Mnoho otázek, které obsahují značně výbušné informace v oblasti zdravotní politiky. Jako konečný termín pro odpověď Johnson ministru obrany stanovil 15. února.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.7]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout