Tisíce afroislámských invazistů v těchto dnech připlouvají na Lampedusu – nepotřebují doklady ani covid pas

Tisíce afroislámských invazistů v těchto dnech připlouvají na Lampedusu – nepotřebují doklady ani covid pas

Jsou snad Evropané už úplně slepí? Nevidí, jak se zde zcela bezdůvodně selektují nejen očkovaní a neočkovaní (mezi něž již začínají spadat i ti, kdo odmítají 3. dávku), ale i to, že k privilegované vrstvě patří i invazisté z islámských zemí, kteří jsou vítáni nejen bez jakéhokoli očkování, ale i bez osobních dokladů, jimiž by doložili svoji identitu?

Itálie, která je vstupní branou afroislámských hord do Evropy, nyní rozhodla, že nejen neočkovaný, ale i ten, kdo nemá třetí dávku, nesmí být operován. Tedy Ital, který má nějaký zdravotní problém a potřebuje operaci, nesmí bez ošetření genovou injekcí (3. dávkou) podstoupit potřebný lékařský zákrok. A to ani tehdy, kdy je prokazatelně covid negativní. To vše se děje v situaci, kdy se již ví, že čím víc očkovaných, tím víc se infekce šíří (viz Izrael nebo Portugalsko).

O tom ovšem článek není. Je především o tom, že privilegovaná vrstva nových muslimských obyvatel Evropy, kteří mají původní obyvatelstvo vyměnit, nepotřebuje k jakémukoli lékařskému ošetření v Itálii vůbec nic. Tedy nejen jakési pofiderní očkování, ale ani identifikační doklad či dokonce zdravotní pojistku. Ošetření mají automaticky zaručeno – a to zdarma. A to jakékoli, které potřebují. Diskriminováni jsou tak v tomto případě plátci pojistného, z jejichž peněz jsou však ošetřeny invazní hordy.

Stejné je to s cestováním. Zatímco neočkovaný jedinec (což je dnes mnohde jen osoba se 3 „tečkami“) nesmí přes hranice, invazisté mohou putovat po celé Evropě jak libo. Opět bez jakýchkoli dokladů  i očkování. V zemi, kam dorazí, jim stačí vyslovit jediné kouzelné slůvko: „azyl“. Nikoho nezajímá, že jde stále častěji o Egypťany, Tunisany či Maročany, jejichž země nejsou pokládány za nebezpečné. A co víc, jde o země, kam se běžně jezdí z Evropy na dovolenou.

Jen za včerejšek byl zaznamenán rekord – na Lampedusu připluly 2 tisíce afroislámských vetřelců. Jejich cíl je Evropu obsadit a islamizovat. To ví každý, kdo jen trochu situaci kolem invaze sleduje. Všichni byli přerozděleni po celé Itálii do přijímacích středisek, odkud se většina rozmístí po Evropě. Nikdo po nich nechtěl nic – cestovní doklady ani covid pasy.

Skutečně se zde najde ještě nějaký hlupák, který věří tomu, že covid pasy slouží ke kontrole infekce? K té nesloužil nikdy. Do budoucna má jít pouze o nástroj k totální kontrole mas. O nic jiného.

Itálie (stejně jako další země EU) koná tak, jak to po ní chce EU. A EU koná dle příkazů globalistů, kteří ve skutečnosti vše, co se poslední dva roky ve světě děje, řídí. Zatímco občané Evropy se zajímají o zástupné problémy, kontinent je infiltrován nepřátelským vojskem v takovém množství, jako nikdy předtím. A tito vojáci jsou od samého počátku zvýhodňováni a Evropanům je dáván signál, že to oni jsou těmi podřadnými.

Už chápete, že zatímco se zaobíráte trivialitami, za zády vám probíhá velká výměna, jejíž součástí máte být vy i vaši potomci? Covidfašisty lze jednou vyhnat, případně hnát ke zodpovědnosti. Milionů afroislámských vojáků se však Evropa již nikdy nezbaví. Naopak, bude jich i nadále velmi rychle přibývat. Jak to asi může při laxnosti většiny Evropanů  skončit, si lehce domyslíte…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout