Keňa: Vládní úředník tvrdí, že homosexuální turisté učí jejich lvy, aby byli gayové

Keňa: Vládní úředník tvrdí, že homosexuální turisté učí jejich lvy, aby byli gayové

Keňané se obávají o lví populaci v jejich rezervacích, neboť ta se údajně začíná jisté způsoby učit i od lidí. Koho by vůbec napadlo, že se LGBTQI agenda dostane i do zvířecí říše?

Poté, co fotograf divoké zvěře nahlásil, že viděl dva lví samce, kteří se v keňském safari pokoušeli pářit, vládní úředník prohlásil, že tyto dvě kočkovité šelmy musely „kopírovat“ gay turisty navštěvující park.

„Pravděpodobně je ovlivnili gayové, kteří navštívili národní park a chovali se tam špatně,“ napsal na Twitteru Ezekeil Mutua, šéf keňské rady pro klasifikaci filmů. „Nevím, museli to někde zkopírovat, nebo je to démonické. Protože tato zvířata nesledují filmy.“

Není jisté, kolik gay turistů spěchá do keňských parků: Homosexualita se v zemi nejen trestá až 14 lety vězení, ale soudce loni rozhodl, že nucené anální zkoušky jsou ústavní. Takže i kdyby se v zemi objevil nějaký gay pár, na veřejnosti se jistě nebude chovat tak, aby byl jejich vztah na první pohled patrný. Komu by stálo za to riskovat spoustu let v africkém vězení a ještě k tomu být nucen podstoupit ponižující prohlídku?

Mutua trval na tom, že ohledně problému se lvy v Masai Mara potřebují radu. Navrhl také, aby byli studováni, i když jen proto, aby se potvrdilo, že jsou oba skutečně samci.

„Kde na Zemi jste kdy slyšeli, že se něco takového děje? Zdá se, že démoničtí duchové, kteří působí v lidech, nyní dohnali zvířata,“ dodal Mutua. „Proto řeknu, izolujte bláznivá gay zvířata, studujte jejich chování, protože to není normální.“

K uvedenému jen podotýkám, že i ve zvířecí říši se podobné chování občas objeví. Je ovšem zajímavé, že si i v Africe všimli všudypřítomné západní propagandy LGBTQI a ihned je napadlo, že si lvi z keňského národního parku (mimochodem, jde přímo o ty z titulního obrázku) vzali příklad z turistů.

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout