Mladá Němka se raduje z toho, jak se její země mění v Osmanskou říši (video)

Mladá Němka se raduje z toho, jak se její země mění v Osmanskou říši (video)

Pokud chcete pochopit, jak je možné, že se může celá Evropa tak rychle islamizovat a to včetně Německa, kde místní obyvatelstvo od vítání dalších džihádistů neodrazuje ani fakt, že v zemi dochází ke dvěma hromadným znásilněním denně, pak doporučuji shlédnout video níže.

Protože je video v angličtině, tak pro ty, kdo jazykem nevládnou, osvětlím, oč v propagandistickém videu, které bylo natočeno pro tureckou provládní „Erdoganovu“ televizi, jde. Nejprve si mladá Němka velmi pochvaluje, jak je Berlín krásně multikulturní a pestrý. Poté zdůrazňuje, že ona pestrost je dána zejména tureckou komunitou.

Posléze se dozvíte o tom, že v zemi žije již několik generací Turků, slečna už ovšem nezmíní, že většina podporuje Erdoganovu politiku a přeměnu Německa v Osmanskou říši pod vládou práva šaría. Ostatně, i sám Erdogan před lety upozornil na to, že Turci jsou v Německu jeho vojáky. Ti si i díky hlupačkám jako je dívka ve videu mohou zemi postupně převzít zcela bez boje.

Pro pochopení agitky ani nemusíte rozumět anglicky (Turci ve videu hovoří turecky, k dispozici jsou titulky), sami můžete vidět, že dívka vás zavede na různá místa, která už obsadili Turci, k tureckým podnikatelům a samozřejmě na malou chvilku i do mešity, kam ovšem coby žena a navíc i nemuslimka v době modliteb nesmí, takže zahlédnete jen krátký záběr.

Dívka také neopomene zdůraznit, jak velkým přínosem je pro Německo turecká komunita a to i přesto, že podle všeho se dlouhodobě Turci zemi vůbec nevyplatí, protože turecká komunita v součtu mnohem víc ze sociálního systému čerpá než do něj přispívá (drtivá většina žen nepracuje, ale žije celý život z dávek).

Erdogan má jistě velkou radost z toho, jak mu pomáhá i mladá generace původních obyvatel měnit části Evropy v jednu velkou Osmanskou říši….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Mladá Němka se raduje z toho, jak se její země mění v Osmanskou říši (video)

  1. Němci vychovávají dorost již více jak 40 let k multikuralismu a tak se ty promyté mozky musí někde projevit, a také se projevily ve volbách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout