Proč Salvini drží fašistickou vládu, která utlačuje vlastní občany a do země přivádí tisíce invazistů?

Proč Salvini drží fašistickou vládu, která utlačuje vlastní občany a do země přivádí tisíce invazistů?

Fašismus vzešel z Itálie a zdá se, že se tam naplno opět vrátil. V zemi jej pomáhají navíc udržovat i ti, kdo se zaklínali svobodou a národem. Na národ kašlou a zemi nechávají zaplavit statisíci invazistů.

Den co den se dočítám o dalších krocích italské vlády, která se v mnoha ohledech vyrovná svými útoky na vlastní obyvatelstvo vládě rakouské.

Hned ve dvou ohledech ji lze nazvat jednou z nejhorších vlád v Evropě. Jednak po celou dobu svojí existence podporuje dovoz invazistů z Afriky do Itálie, přičemž v loňském roce zažili místní občané vskutku rekordní invazi. Ruku v ruce s tím jde pak i kriminalita, která úměrně s rostoucím počtem afrických obohacovačů zaznamenává strmý nárůst.

Už to samo o sobě by mělo být pro Italy signálem k nespokojenosti s vládou. Obzvlášť pak v situaci, kdy žije více než 2 miliony italských rodin pod hranicí bídy, zatímco invazisté jsou ubytováváni v nevyužitých hotelích, které zůstávají prázdné díky značnému útlumu turistického ruchu v posledních dvou letech. EU totiž na jejich ubytování velmi štědře přispívá, zatímco na sociálně slabší Italy stát nedostane ani z Bruselu cent.

Jenže asi toho není dost, takže italská vláda přitvrdila i v nucení lidí do aplikace genového preparátu s neznámými dlouhodobými účinky. Ti, kdo si odmítají dobrovolně aplikovat do těla neznámou látku, jsou perzekuováni až do té míry, že mají zakázáno téměř vše, snad jen mimo nákupu potravin. Neočkovaní však nemohou ani využít veřejnou dopravu, takže obyvatelé ostrovů jsou nuceni uplácet rybáře, aby je vozili na svých lodích na pevninu, neboť na trajekty nesmí.

Omezeni jsou i v práci, kam vlastně bez covid pasu ani nesmíte a aby toho nebylo dosti, tak důchodci, kteří – na rozdíl od invazistů – stát budovali, dokonce přijdou i o svůj důchod, pokud se dobrovolně nedostaví „pod jehlu“.  A to samozřejmě pravidelně, tedy třeba 3x ročně, pokud Big pharma zavelí. Samozřejmě záleží i na tom, jak dlouho to jejich těla vydrží.

Itálie tak koná jen a pouze proti vlastním lidem a to v mnoha ohledech. Přitom italská vláda mohla už dávno padnout. A podle nespokojenosti lidí, kteří často demonstrují v ulicích, by již příště podobní politici neměli šanci. Tím, kdo tuto mizernou vládu po celou dobu drží, je ovšem i Salvini.

Salvini dal mnoha Italům falešnou naději vloni, na začátku léta, kdy slíbil, že pokud bude vláda, jejíž je jeho Liga součástí, podporovat invazi tak, jako do té doby, tak ji na konci srpna položí a budou nové volby.  Mnoha Italům se zdálo zbytečné čekat dva měsíce, ale i tak podle všeho mnozí na toto datum shlíželi s nadějí.

Italská vláda po celé léto vítala jako nikdy, invaze byla rekordní a odmítnuta nebyla jediná loď. Pak samozřejmě všichni očekávali, že nejpozději v září padne italská vláda a budou nové volby, v nichž by již nebyla nejmenší šance na post pro lidmi nenáviděného a nikým nevoleného Draghiho.

Jenže skončilo léto, nastoupil podzim a postupně přišla zima, konec roku 2021 a začátek roku 2022. A nic… Nikdo vládu nepoložil, naopak, vláda ještě víc přitvrdila v restrikcích proti obyvatelstvu. Zatímco perzekuce proti italským občanům pokračovaly a stejně tak dovoz nových Evropanů, Italové jen marně doufali, že vláda padne. A to v Itálii není pád vlády nic neobvyklého. Od války vydržela jediná vláda celé volební období – jednalo se o vládu Berlusconiho.

Bude nyní velmi nenáviděná Draghiho vláda druhou, která vydrží až do konce? Proč již dávno Savini tuto mizernou vládu nepoložil? Myslí si snad, že mu ještě budou jeho voliči věřit, když jim vloni na začátku léta nepokrytě lhal? Jaká je tedy skutečná politika Salviniho Ligy?

Možná by bylo dobré se pro odpověď podívat do europarlamentu. Tam již od doby vzniku Draghiho vlády hlasuje Liga promigračně, vždy proti své vlastní frakci. Proti hlasovala i tehdy, když jako jediná z frakce ID hlasovala pro covid pasy.

Vzhledem k tomu, že důležitá hlasování v EP již dlouhodobě sleduji, tak si všímám jak kdo hlasuje nejen z našich europoslanců, ale i z těch cizích. Nedalo si nepovšimnout, že například pro dovoz více než 40 tisíc Afghánců do EU hlasovaly všechny italské strany, tedy nejen Salviniho Liga, ale i Bratři Itálie Georgie Meloni. Dlouhodobě tak získávám z italské politiky dojem, že v té vrcholné není nikdo, kdo by konal v zájmu Itálie.

Možná si říkáte, že nás nemusí zajímat, co je v Itálii. Jenže jde o jednu z největších evropských zemí, navíc jde o vstupní bránu invaze. A pokud je tato brána dokořán otevřená, tak podobná politika ohrožuje nejen Itálii, ale celou Evropu. A znovu upozorňuji, že již došlo ke sjednocení azylových pravidel EU a naše silně vítačská vláda se jen třese na to, aby z nás mohla udělat druhé Švédsko.

Zejména migrační politika Itálie je tak důležitá pro celou Evropu. A nejen Itálie, ale všech jihoevropských zemí. Invazi totiž podporuje také Španělsko a Řecko, což znamená, že takto jde invaze rovnou ze tří stran, přičemž Itálie však v tomto směru dominuje.

V tomto článku jsem se však chtěla pozastavit zejména nad tím, jak těžké je důvěřovat politikům, kteří jsou ochotni otočit o 180 stupňů, pokud mají jistá koryta. Nebo pokud jsou uplaceni či vydíráni.

Nebo je snad od začátku vlastenecká póza mnoha evropských politiků jen předstíraná ve snaze o zisk pohodlných korýtek? K čemu jsou pak volby, když mnohdy koná vámi zvolený politik přesně naopak, než jak původně sliboval, že bude konat?

Titulní obrázek: Salvini je ve vládě spolu s ministryní vnitra, fanatickou vítačkou a podporovatelkou pašeráckých neziskovek ze strany PD (sociální demokraté) Lamorgeseovou, V její straně působí na komunále stále více muslimů.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

One thought on “Proč Salvini drží fašistickou vládu, která utlačuje vlastní občany a do země přivádí tisíce invazistů?

  1. Salvini nie je a nikdy nebol vlastenec a už vôbec nie ochranca svojho štátu a národa pred cudzími živlami. Patrí do rovnakej skupiny ultrasionistov, podporovateľov masovej migrácie a eurohujerov ako Orbán, Janša, Kaczynski, Kurz a jeho nástupcovia, predstavitelia strán Vox a Syriza, ba aj Le Penová. U nás tento zločinný a bielym kresťanským Európanom nepriateľský politický prúd predstavujú prakticky všetky „pronárodné“ strany, s výnimkou ĽSNS. Dominuje Republika čiže liberálny odpadlíci od Kotlebu /Uhrík, Mazurek/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout