Ukrajinští pohraničníci očekávají nápor invazistů z Běloruska, počítá se, že půjdou náhradní trasou (video)

Ukrajinští pohraničníci očekávají nápor invazistů z Běloruska, počítá se, že půjdou náhradní trasou (video)

Nedávno jste si zde mohli přečíst informaci o tom, že mnozí ilegálové, kteří plánují cestu z Běloruska do Německa či dalších západoevropských zemí, již dostali instrukce, v nichž jsou upozorněni na údajně průchodnější trasu přes Ukrajinu, Slovensko a Českou republiku.

I když nejde o jednu z hlavních tras, tak se zdá, že pašeráci, kteří cesty organizují, již zjistili, že právě touto trasou lze projít bez většího odporu. Ukrajinci už zřejmě tyto informace mají a na nápor se připravují. Je jisté, že i tak jim mnoho džihádistů unikne. Stane se pak uvedená trasa jednou z nejvytíženějších? Naše země je už beztak průchoďákem džihádistů, kteří směřují z balkánské trasy do Německa nebo skandinávských zemí. Ojedinělé záchyty mohou být možná tak 1-2% všech průchozích…

Ukrajina posiluje bezpečnost na hranicích s Běloruskem. Podle oficiálních údajů bude na ochranu hraničního přechodu nasazeno dalších 8500 vojáků.

Pohraniční policie provedla ve čtvrtek (11.11.2021) v ukrajinské Volyni cvičení v rámci přípravy na možné střety s invazisty u běloruských hranic.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.