Francie: Islámská teroristka se pokusila prokopat ven z vězení

Francie: Islámská teroristka se pokusila prokopat ven z vězení

Velkým omylem mnoha lidí je domněnka, že ženy a děti džihádistů nejsou žádným nebezpečím. Ovšem děti jsou zpravidla odmala vychovávány jako budoucí bojovníci a ženy jsou mnohdy podobně fanatické džihádistky jako jejich mužské protějšky.

Ostatně, právě ve Francii již dopadli několik teroristek, velmi dobře je známý případ muslimek, které se před pár lety chystaly vyhodit do povětří Notre Dame. Mnoho muslimek se také vydalo z Francie do Sýrie na území Islámského státu, podobně, jako teroristka, která se včera pokusila uprchnout z vězení…

Douha M. z Héraultu byla zatčena v březnu 2017 Tureckem, když se pokusila přejít hranice do Sýrie. Byla obviněna z teroristického zločinného spolčení.

Džihádistka, uvězněná ve věznici ve Fresnes (Val-de-Marne), se tuto neděli ráno pokusila o útěk. Než byla zatčena, prošla dírou, kterou vykopala ve své cele a pak pomocí prostěradla sešplhala na chodník.

„Vtom byl spuštěn detektor pohybu a ona byla rychle dopadena,“ uvedl zdroj. Radikální muslimka byla uvězněna za činy související s terorismem. Bylo zahájeno vyšetřování, aby se zjistily přesné okolnosti tohoto pokusu o útěk. 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout