Švédsko: Arab se v noci vloupával do domácností osamělých žen, které znásilňoval a okrádal

Švédsko: Arab se v noci vloupával do domácností osamělých žen, které znásilňoval a okrádal

Další případy, dosvědčující fakt, že je Švédsko nejnebezpečnější evropskou zemí pro ženy. Ty již nejsou v bezpečí ani doma v zemi, kde se ještě před třiceti lety nikdo nemusel zamykat…

Osmadvacetiletý Arab byl dnes u okresního soudu v Göteborgu stíhán za brutální znásilnění ženy a pokus o znásilnění dalších dvou žen. Dvě z obětí sadistického zneužívání byly starší ženy.

5. června tohoto roku se žena v Göteborgu stala obětí loupeže a pokusu o znásilnění u ní doma.

Osmadvacetiletý Arab podle obžaloby svou oběť sledoval domů a útočil na ni zezadu. Pak ji údajně držel za ústa a kousal ji. Poté ženě pod sukni vložil rozbitou skleněnou láhev, jejímž hrdlem se ji pokusil znásilnit a podle státního zástupce ji poranil skleněnou lahví mezi nohama. Žena utrpěla zranění a modřiny na nohou a pažích, zápěstí a kyčli.

Ženu však zachránil soused, po jehož příchodu Arab z místa činu utekl s mobilním telefonem napadené ženy.

Později toho dne se další žena v Ale stala obětí dalšího pokusu o znásilnění a také větší krádeže. Tentokrát byla napadena starší žena, které násilník rozřezal noční košili a kalhotky poté, co v noci vstoupil do jejího bytu. Podle obžaloby byla oběť v obzvláště zranitelné situaci kvůli věku, zdravotnímu postižení a také proto, že v době, kdy útočník do bytu vstoupil, spala. Po pokusu o znásilnění jí Arab ukradl počítač.

Několik týdnů po těchto událostech, 26. června, byla napadena další starší žena v Hisings Backa v Göteborgu. Tentokrát bylo znásilnění dokonáno. Arab se jí vloupal do bytu když byla žena ve své posteli a poté ji znásilnil. V souvislosti se znásilněním starší ženu také škrtil, kousl ji a držel jí ústa. Ženě poté ukradl tablet.

Shoda DNA z míst činu byla rozhodující při pátrání po podezřelém muži. DNA souhlasila s mužem, který již byl v policejních záznamech a následně byl proto zatčen.

Osmadvacetiletý muž je ve vazbě od 5. července a dnes proti němu státní zástupci vznesli obvinění.

Muž je obviněn ze znásilnění, dvou pokusů o znásilnění, dvou případů krádeže a jednoho případu loupeže. Je občanem Tuniska a musí mít u soudu k dispozici tlumočníka v arabštině. Prokurátoři žádají, aby byl 28letý muž deportován, pokud bude usvědčen.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko: Arab se v noci vloupával do domácností osamělých žen, které znásilňoval a okrádal

  1. Ve Švédsku si dává dostaveníčko kriminálnictvo z celého Maghrebu.
    Celkem logicky, doma by jim hrozil nepřiměřený trest. Kdo by toužil po stovce ran holí, že? ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.