Švédové a Němci byli mezi těmi, kdo byli zatčeni za napomáhání ilegálům na bělorusko-polských hranicích

Švédové a Němci byli mezi těmi, kdo byli zatčeni za napomáhání ilegálům na bělorusko-polských hranicích

V případě Němců jde zcela jistě o členy různých promigračních neziskovek, kteří se pokouší o to, přivézt do země další obohacení k tomu, které přišlo už dřív na pozvání Merkelové.

Švédové naopak tvrdí, že z jejich země měli invazistům napomáhat jejich krajané, kterým se již podařilo získat švédské občanství. Možné to samozřejmě je, i když nepochybuji, že i tamní neziskovky se doslova třesou na další obohacování.

Cizí státní příslušníci – včetně Němce a dvou Švédů – byli zatčeni za napomáhání pokusům o nelegální vstup do Polska v době, kdy pokračuje invaze z Běloruska.

Polská pohraniční stráž (Straż Graniczna) po dni násilí na polsko-běloruské hranici 8. listopadu oznámila , že vydala 85 rozhodnutí o vyhoštění lidí z polského území, zadržela 17 převážně iráckých občanů a šest zatkla za napomáhání nelegální imigraci, včetně dvou Ukrajinců, jednoho Uzbeka, jednoho Syřana a státních příslušníků z dalších členských států EU – Německa a Švédska.

Následující den bylo zadrženo dalších devět lidí, identifikovaných jako Libanonci, Iráčané a Syřané, přičemž bylo vydáno rozhodnutí o vyhoštění dalších 48 lidí a další tři lidé byli zadrženi za napomáhání nelegální imigraci, včetně Rusa, Litevce a dalšího Švéda.

Podle informací německých a švédských médií jsou právě jejich země cílem drtivé většiny invazistů na polských, ale i litevských a lotyšských hranicích…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švédové a Němci byli mezi těmi, kdo byli zatčeni za napomáhání ilegálům na bělorusko-polských hranicích

  1. Dvojitý meter a politická korektnosť v tomto prípade priam bije do očí. Sfanatizovaní eurofašisti, politici, novinári, blogeri označujú Lukašenka za krutého diktátora v žolde Putina,a obviňujú ho zo snáh /s ktorými žiaden východoeurópsky vlastenec nemôže nesúhlasiť/ destabilizovať 4. ríšu tranzitom migrantov – ale oveľa horší zločinec Erdogan /o. i. Orbánov , Salviniho a Morawieckeho kamoš/, ktorý si navyše necháva kráľovsky platiť za „zadržiavanie“ votrelcov a aj tak ich do Európy posiela, sa žiadnej kritiky ani sankcií napr. za útoky na Grécko báť nemusí. Ani za to,že vlastne EÚ beztrestne vydiera otvorením hraníc. Inými slovami: keď dvaja robia to isté, podľa EÚ to nie je to isté,.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout