Klaus Schwab, jeden z režisérů světového dění, dnes v Dubaji představí svoji iniciativu „Great Narrative“

Klaus Schwab, jeden z režisérů světového dění, dnes v Dubaji představí svoji iniciativu „Great Narrative“

Pokud sledujete prohlášení WEF – Světového ekonomického fóra – a jeho zakladatele Klause Schwaba, pak víte, že mnohé z toho, co tato globalistická organizace napojená na OSN představí, se pak také uskuteční. Po knize The Great Reset, která je jakýmsi globalistickým manuálem zejména pro loutky ve vládách a korporacích, připravuje Klaus Schwab novou knihu, jejíž nástin představí právě na setkání WEF v Dubaji.

Světové ekonomické fórum se sídlem v Davosu dnes zahajuje svou iniciativu „Great Narrative“ setkáním v Dubaji. Setkání inicioval předseda WEF Klaus Schwab, strůjce „Velkého resetu“.

Schwab zahájí akci ve čtvrtek spolu s ministrem pro záležitosti kabinetu Spojených arabských emirátů Mohammadem Abdullahem Al-Gergawim, následovaným čtyřmi dalšími úředníky Spojených arabských emirátů a novinářem, který diskutuje o jejich vizi budoucnosti států Perského zálivu.

Podle WEF je iniciativa Great Narrative „společným úsilím předních světových myslitelů vytvářet dlouhodobější perspektivy a spoluvytváří narativ, který může pomoci řídit vytvoření odolnější, inkluzivnější a udržitelnější vize pro naši kolektivní budoucnost“.

Projekt má zahrnovat „špičkové myslitele“ z různých oborů, včetně futuristů, vědců a filozofů, a vyústit v knihu, která bude vydána v lednu 2022.

Schwab se během pandemie Covid-19 dostal do globálního významu a obhajoval globalizovanější reakci na problémy od virů po změnu klimatu, přičemž své vize nazval „Velký reset„.

„Pandemie představuje vzácnou příležitost k zamyšlení, přetvoření a resetování našeho světa,“  řekl v roce 2020.

A na závěr připomínám jedno z hlavních hesel Velkého resetu:

„Nikdo nebude nic vlastnit, vše se bude sdílet a všichni budou šťastni:“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 4.7]

One thought on “Klaus Schwab, jeden z režisérů světového dění, dnes v Dubaji představí svoji iniciativu „Great Narrative“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.