Podívejte se na další zásilku doktorů a inženýrů z Afriky, pro něž nejsou nikdy hranice zavřené (video)

Podívejte se na další zásilku doktorů a inženýrů z Afriky, pro něž nejsou nikdy hranice zavřené (video)

Zatímco jedna evropská země za druhou vymýšlí co nejtvrdší – většinou zcela nesmyslnou –  šikanu vlastních obyvatel, Evropa je pro ty, kdo hodlají náš kontinent obohatit, neustále otevřená. Zatímco tedy mnozí Evropané jsou zavíráni doma, jiným – jako třeba Irům – hrozí za nepodvolení se dokonce vězení, afričtí invazisté mohou připlouvat jak libo. Nikdo po nich nežádá žádné doklady ani covid pasy.

Letošní rok v tomto směru doslova trhá rekordy, není dne aby u břehů Itálie nebo Kanárských ostrovů nepřistálo několik lodí. A EU nezůstává pozadu nedávnou legalizací ekonomické migrace – to vše za covidovou clonou tak, aby si toho nikdo nevšiml.

Také včera připlula k italským břehům loď Sea watch 4 nechvalně známé německé neziskovky, jedné z nejpilnějších:

Od pondělí čekala pašerácká loď  „Sea-Watch 4“ na přidělení „bezpečného přístavu“, Itálie a Malta několikrát odmítly. Pak přišla bouře u pobřeží Sicílie a posádka vyhlásila stav nouze, pak se tedy Itálie slitovala a dala povolení ke vstupu do přístavu Augusta, kam včera dorazila kyvadlová loď se svými 461 hosty na palubě, většinou mladými muži. 14 hostů bylo evakuováno předem, jednalo se o nemocné a těhotné ženy.

SOT, Alberto Mallardo, mluvčí Sea-Watch prohlásil: „Z lidí na palubě je 149 nezletilých bez doprovodu (všichni víme, jak to s těmi „vousatými nezletilci bez doprovodu“ ve skutečnosti je), 9 těhotných žen a několik malých dětí. Všichni se teď musí vylodit a najít přijetí v Itálii.“

Sea-Watch oznámila na Twitteru dne 23.11.2021: Podle mezinárodního práva musíme přivést zachráněné lidi z nouze na moři na bezpečné místo, které může být pouze v Evropě. Úřady musí konečně povolit přistání!

Vidíte, jak se neštítí pašeráci, kterým dovoz džihádistů zajišťuje velmi nadstandartní výdělek, lhát o tom, že jediným bezpečným místem pro jejich „klienty“ je Evropa? Mohli je přece nechat v Africe, třeba v Tunisku. To je  bezpečnou zemí. Jenže zadání pašeráků je jasné – vylodit džihádisty v Evropě. Výměna obyvatel se nesmí zastavit.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Podívejte se na další zásilku doktorů a inženýrů z Afriky, pro něž nejsou nikdy hranice zavřené (video)

  1. A to teď na FB „Lékaři“ bez hranic žádají o příspěvky pomocí srdceryvných snímků „roztomilých“ dětiček z exotických krajin. Pašeráctví jim nestačí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout