Do Itálie dnes přivezli 500 Afghánců leteckým mostem ze zemí, které sousedí s Afghánistánem

Do Itálie dnes přivezli 500 Afghánců leteckým mostem ze zemí, které sousedí s Afghánistánem

Jak jsem na okraj uvedla už v tomto článku (na konci), tak před časem jsem byla informována o podivných opakovaných letech z Islámábádu a Dubaje do Berlína. To samozřejmě souzní s předchozí informací, podle níž právě v zemích poblíž Afghánistánu měly čekat desetitisíce Afghánců na lety do západních zemí.

Po letním návalu, kdy byly do Evropy převezeny statisíce Afghánců, tak – zdá se – pokračuje jejich stěhování do Evropy. Lze předpokládat, že se afghánskému obohacení nevyhne žádná země EU, neboť jejich přerozdělení již bylo před časem v EP odhlasováno. Ze zemí, kam míří letadly, pak může být část dopravena i do zemí sousedních třeba autobusy.

V USA nedávno prasklo to, co už mnozí z nás na základě kusých informací dávno tušíme- drtivá většina Afghánců, přepravovaných v rámci evakuace, nebyla nijak prověřena. Ostatně, postupně vycházelo najevo, že jsou mezi do Evropy dovezenými Afghánci i teroristé a zločinci, kteří byli již dříve deportováni.

Italský, nikým nevolený premiér Draghi, který se po celou dobu své vlády stará o to, aby byly neustále otevřené přístavy, nyní nechal přivézt dalších 500 Afghánců, kteří byli evakuováni do zemí, sousedících s Afghánistánem. To mne tedy ještě více ubezpečilo v mém přesvědčení, že podivné lety mezi Německem a Dubají či Pákistánem jsou organizovány za účelem dovozu dalších Afghánců. A nepochybuji, že se Němci o své obohacení rádi podělí.

Velmi zajímavé jsou i souvislosti návštěv nejvýše postavených globalistů u politiků, kteří posléze učiní zásadní rozhodnutí. 22.11. totiž navštívil právě italského premiéra Draghiho šéf WEF a autor Velkého resetu, Klaus Schwab. Náhoda? Možná tak stejná náhoda, jakou byla návštěva Sorose v Rakousku jen asi týden předtím, než zavedli tvrdé restrikce a ohlásili povinné očkování.

Většina lidí nyní upírá svoji pozornost na jiná, zástupná témata. To je ideální čas na to, organizovat u občanů různé jinak velmi nepopulární kroky. A jak je vidět, vlády této odvedené pozornosti také patřičně využívají.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Do Itálie dnes přivezli 500 Afghánců leteckým mostem ze zemí, které sousedí s Afghánistánem

  1. Co Afghánec, to tlumočník.
    Takhle si kdysi Frantíci domů navozili alžírské “ tlumočníky”.
    A dneska se drbou za ušima , přijíždějí další a další soukmenovci těch tlumočníků.

  2. Nebezpečná politika vedoucích zemí a vedení EU pokračuje. Is lamizace, chaos, kriminalita, totalita, boje v ulicích, což obvykle vede k chudobě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout