Maďarsko nabídlo západoevropským zemím vytvoření koridoru pro průchod invazistů

Maďarsko nabídlo západoevropským zemím vytvoření koridoru pro průchod invazistů

Buďme upřímní a přiznejme si, že tento koridor už dávno funguje. Už před necelým rokem bylo velmi šířeným video, na nějž jste se mohli podívat v tomto článku. Autor v něm přiznává, že Maďarsko zdaleka nemá oplocené celé hranice, ale zčásti jsou průchozí tak, aby se dalo projít dál na západ, tedy zcela zřejmě má jít o uvolnění cesty do Rakouska a dál.

O tom, jak to aktuálně vypadá na maďarsko-rakouských hranicích jste si už ostatně mohli přečíst třeba zde, zde, zde nebo zde. Jednoduše, jsou dlouhodobě jeden velký průchoďák. To ostatně dosvědčují i obyvatelé Burgenlandu, tedy rakouské země, která se nachází v této pohraniční oblasti.

Nicméně, nyní Orbán to, co již dávno ve skutečnosti funguje, nabídl tak nějak oficiálně. Nabídka samozřejmě cílí na Německo, Švédsko, Francii a další vítací země…

Orbán nyní nabídl Západu, aby v případě potřeby otevřel koridory přes Maďarsko pro „uprchlíky a migranty“. „Pokud je potřebujete, vezměte si je,“ řekl v pátek v rozhlasovém rozhovoru.

Mimochodem, také prý věří, že různé varianty koronaviru přinášejí právě ilegálové. Téma, které je v EU zcela tabu. Tyto dvě agendy, kdy jsou na jedné straně zaváděna tvrdá opatření proti evropskému  obyvatelstvu, jako jsou cestovní omezení a na druhé straně není invaze z Afriky a Středního a Blízkého východu nijak omezována, jasně ukazují, kdo je v EU upřednostňován.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.7]

One thought on “Maďarsko nabídlo západoevropským zemím vytvoření koridoru pro průchod invazistů

  1. Dovolím si upozorniť,že Orbán nikdy nebol odporcom takzvanej legálnej migrácie a cudzinci – nahrádzajúci vymierajúcich Maďarov /ktorí na rozdiel od prisťahovalcov či Cigánov kašlú na prorodinné „opatrenia“ vlády/ – pribúdajú v jeho krajine každým dňom. Že Soros, EÚ, domáca opozícia už budúci rok fašistický Fidesz porazia /protesty v spriatelenom Poľsku proti diktátorskej strane PiS sa už začali/ , je viac-menej isté a vítačská politika liberálnej koalície sa nebude príliš líšiť od tej súčasnej. Teda: časť migrantov ostane v Maďarsku ako aj dnes, časť odíde na Západ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout