Zatímco v Terstu bojuje vláda proti Italům, na Lampeduse dnes přivítali 1200 Afričanů

Zatímco v Terstu bojuje vláda proti Italům, na Lampeduse dnes přivítali 1200 Afričanů

K nadpisu ještě doplním, že po Afričanech nikdo nechtěl žádný zelený pas. Ostatně, jak již víme, tak „Novoevropané“ mají v tomto ohledu výjimky.

A jsme-li u italské vlády, pak je třeba ještě zdůraznit, že právě ti Italové, proti nimž posílá v Terstu vláda  vodní děla, tuto vládu, ale i přijíždějící ilegály z Afriky, živí.

Nejspíš si říkáte, že se svět zbláznil. Ne, nezbláznil, to jen vlády poslušně plní svá zadání. Pokud by Itálie – resp. EU – chtěla, mohla by uzavřít hranice. Ale nechce, neboť je to proti politice EU i jí oddaných vlád. Výměna obyvatel přece musí jít jako po drátkách…

Zatímco v Terstu uzavírá náměstí před demonstranty kovová zeď a je jim vyhrožováno zatčením, na Lampeduse se vesele vyloďuje dalších 100 nelegálních přistěhovalců.

132 ilegálů přistálo na ostrově Lampedusa a bylo převezeno do místního přijímacího a identifikačního centra. Skutečná invaze však je dalších více než 1100 nelegálních přistěhovalců na palubě dvou  lodí pašeráckých neziskovek, Sea Eye 4 a Ocean Viking, které už jen čekají na vylodění  – tedy na sdělení konkrétního přístavu, kde mají svůj „náklad“ vyložit.

V součtu se tak ještě dnes vylodí jen na jihu Itálie více než 1200 Afričanů….

Italské úřady zatím nevydaly konkrétní instrukce, zatímco ministryně vnitra Lamorgeseová doufá v zapojení Evropské unie do řízení invaze. EU by totiž měla tyto „dárečky“ co nejrychleji přerozdělit….

Co myslíte, jak dlouho potrvá, než naše nová vláda začne tyto požadavky EU plnit??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.6]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.