12 vetřelců hromadně znásilnilo 15 letou Němku – policie nyní stíhá dívku, která zveřejnila obrázky pachatelů (video)

12 vetřelců hromadně znásilnilo 15 letou Němku – policie nyní stíhá dívku, která zveřejnila obrázky pachatelů (video)

O tomto činu jste si zde již v minulosti mohli přečíst, nicméně nyní se zdá, že policii zajímá víc, než brutální čin fakt, že někdo zveřejnil obrázky pachatelů hrůzného činu. Jde o další důkaz toho, že pachatelé jsou dnes chráněni víc, než oběti – tedy pokud mají ten „správný“ původ…

Poté, co vešlo ve známost hrozné skupinové znásilnění v hamburském parku, jedna influencerka sdílela všechny tváře a jména údajných pachatelů se svými stoupenci – bez cenzury. V září 2020 byla 15letá dívka znásilněna a okradena – muži ji znásilňovali přes dvě a půl hodiny.

Německá influencerka PersiaX zveřejnila 6. listopadu necenzurované tváře všech násilníků údajně zapojených do skupinového znásilnění v Hamburku na asi 15minutovém videu na YouTube. Jména a snímky mužů našla mimo jiné vlastním pátráním – ve videu si dokonce přehrála hlasové zprávy, které jí posílali přátelé údajných pachatelů.

Je až děsivé, jak přesně Youtuberka rekonstruuje události – teprve pak se celá hrůza podzimní noci 2020 projeví. Například devatenáctiletý Arsen K. odtáhl dívku kolem 23:00 do křoví v hamburském městském parku, kde ji s dalšími pěti přáteli znásilnil. Pak jeden z mužů zavolal další kamarády, kteří dívku další dvě a půl hodiny znásilňovali.

Video rekonstrukce případu níže (německy). Na videu jsou vidět necenzurované obrázky násilníků. Dívka je nyní za toto video stíhána:

Mezi dvanácti údajnými pachateli, kromě jedné osoby, jejíž identita není zcela objasněna, jsou výhradně mladí invazisté. Ke znásilnění se postupně přidali i pachatelé, kterým je všem mezi 17 a 21 lety. Někteří dívku „pouze“ osahávali a uspokojovali se, jiní fotili a natáčeli a také posílali videa znásilnění. Pachatelé jsou stále na svobodě, i když na těle oběti byly krátce po činu nalezeny stopy semene devíti z dvanácti mužů.

Mezi pachatele patří bratři John a James Mako. Jeden z nich, James, prý byl zaměstnán u „Hamburger Lebenshilfe“. Devatenáctiletý Arsen K. tam prý byl také od začátku do konce činu a vše dokumentoval mobilem. Přítomen byl i 17letý Amirhossein A., který údajně 15letou dívku po znásilnění okradl. Jména dalších pachatelů jsou Yahya Yoha, bratři Hasan a Arvin A., Ahmed F., Djulian A., Tom M.

Mladí násilníci jsou stále na svobodě.

Níže se můžete podívat na obrázky těch, které chrání policie víc, než jejich oběť:

John Mako
Djulan A.
Yahia Yoha
Arsen K.
Amirhossein A.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

One thought on “12 vetřelců hromadně znásilnilo 15 letou Němku – policie nyní stíhá dívku, která zveřejnila obrázky pachatelů (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout