15letá Němka byla hromadně znásilněna bandou invazistů, pachatelé zůstávají na svobodě

15letá Němka byla hromadně znásilněna bandou invazistů, pachatelé zůstávají na svobodě

Evropská justice dala další signál muslimských násilníkům: „Můžete si znásilňovat nevěřící ženy jak libo, nic vám nehrozí.“ Máme si tak skutečně začít zvykat, že EU najíždí na právo šaría, podle něhož není znásilnění podřadné bezvěrecké ženy zločin?

Je to prostě šokující: Jedenáct mužů napadlo dívku (15 let), zneužili ji a znásilňovali ji celé hodiny. A to uprostřed městského parku v Hamburku. Státní zastupitelství nyní zkoumá, zda budou vznesena obvinění.

Vyšetřování identifikovalo jedenáct podezřelých. Deset z nich má migrační pozadí. Jeden z nich je ve vazbě.

Dívka procházela sama parkem po narozeninové oslavě, když k ní ve 23.15 přistoupil jeden z podezřelých a odtáhl ji do křoví a znásilnil. Poté údajně zavolal svým přátelům, kteří pak oběť napadli a postupně ji znásilnili, někdy dokonce dva naráz. Obzvláště ohavné bylo, že jeden z podezřelých zaznamenal zločin na mobilní telefon. Utrpení trvalo dvě a půl hodiny. Nakonec, než utekli, muži ukradli jejich oběti mobilní telefon a peněženku. Vyrušil je svědek, který zavolal policii. Strážníci na dívce našli devět různých stop spermatu.

Při pozdějších domovních prohlídkách policie zajistila důkazy, oblečení a mobilní telefony a podezřelým odebrala vzorky slin. Eddy Oechtering, mluvčí státního zastupitelství prohlásil: „Nyní zkoumáme, zda budou vznesena obvinění, a pokud ano, za co.“

Jde samozřejmě nejen o výsměch oběti a jejím rodičům, ale také o signál pro další násilníky, aby tuto skupinu následovali….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.