Gang muslimských vetřelců znásilnil patnáctiletou dívku v parku v Hamburku

Gang muslimských vetřelců znásilnil patnáctiletou dívku v parku v Hamburku

V Německu opět multikulturně obohacovali hosté Merkelové. Tentokrát hromadně, jak je ostatně u nich často zvykem. Jejich nezletilá oběť má tak o doživotní trauma postaráno.

Po znásilnění muslimským gangem v hamburském městském parku, jehož obětí se stala dívka ve věku pouhých 15 let, policie nyní identifikovala několik podezřelých. Jsou to muži ve věku 17 až 20 let. Zřejmě se s mladou ženou zcela náhodou v parku potkali a zatáhli ji do křoví.

Šokující zločin se odehrál v polovině září v parku poblíž festivalového areálu. Tam, po soukromé narozeninové oslavě, náhodně potkala 15letá dívka skupinu mladých mužů. Dívka slavila v městském parku s přáteli a známými. V určitém okamžiku ztratila kontakt se skupinou a ocitla se sama. Mladí muslimové, které později potkala, si zřejmě okamžitě všimli, že byla mladá dívka sama a navíc tak opilá, že se nebyla schopna bránit.

Několik mužů zatáhlo mladou dívku do křoví, kde ji postupně znásilnili. Incident si údajně zaznamenali na mobilních telefonech. Před útěkem pachatelé svou oběť okradli. Zpočátku bylo za podezřelé pachatele identifikováno pět mužů – mezi nimi i dvacetiletý Egypťan, devatenáctiletý Kuvajťan, sedmnáctiletý Libyjec a další 17letý muslim, ovšem již narozený v Hamburku. Později policie identifikovala další dva pachatele, dvacetiletá dvojčata. Oba patřili ke gangu a byli také údajně zapojeni do znásilnění.

Policisté prohledali domy obviněných. Bylo zabaveno také několik mobilních telefonů, jejichž data musí být nyní překontrolována. Policie chce také zjistit, kdo ten zločin zaznamenal.

Všem obviněným byly odebrány také vzorky DNA, aby zjistili, kdo z nich znásilnil 15letou dívku. Podezřelí byli původně propuštěni z důvodu nedostatku důkazů k vazbě.

Vzhledem k tomu, že si muslimský gang znásilnění natáčel, neměl by být problém viníky i s pomocí důkazů DNA usvědčit. Nicméně dost pochybuji o tom, že bude trest spravedlivý, spíš to tipuji na výsměch znásilněné dívce i jejím rodičům.

Nakonec se vůbec divím, že v Německu, obzvlášť pak v tak hojně multikulturně obohacovaných městech jakým je Hamburk, pouští rodiče své nezletilé dcery večer ven, byť na oslavu narozenin. Nakonec ji beztak přátelé opilou opustili v parku, což byla okamžitě příležitost pro partu muslimských násilníků.

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]
Share

2 thoughts on “Gang muslimských vetřelců znásilnil patnáctiletou dívku v parku v Hamburku

 1. Hamburským ještě nedocvaklo, že žijí v Germanistánu.
  Mají dlouhé vedení a za blbost se platí.
  Ti grázlíci mají patrně čisté svědomí, dívku jen potrestali za nemravnost, chodit bez mužského doprovodu je pro holky a ženy haram.
  Alláh je za ten bohumilý čin odmění.
  K zblití !!!
  😟😭

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.