Maročan ubodal v baru Italku, protože ho odmítla, dva další svědky pobodal (video)

Maročan ubodal v baru Italku, protože ho odmítla, dva další svědky pobodal (video)

Vražda ze cti může mít různé podoby, dokonce může být z tohoto titulu zavražděna i cizí žena, která muslima odmítne. Obzvlášť pak nemuslimka, která je povinna být nadřazenému muslimovi k dispozici, si nemůže jen tak dovolit ho odmítnout…

Vražda v San Giovanni v Turíně: muž vešel do baru a ubodal k smrti Italku, další dvě zranil. Stalo se to v „Baru Primavera“  kolem 1:30. Karabiniéři z Pineroly už vystopovali a zatkli osobu, která je za útok zodpovědná. Oběť se jmenovala Carmen De Giorgi, bylo jí 44 let a žila v San Giovanni stejně jako její vrah, 34letý Hounafi Mehdi. Neznali se, leda od vidění. Žena odmítla návrhy Maročana. Byla proto nazvána „rasistkou“, která by měla být ve jménu Alláha zmasakrována.

Muž,  marocký obyvatel čtvrti, údajně Italce něco říkal a dělal jí návrhy. Poté, co dotěrného muslima odmítla, Maročan vytáhl nůž a ženu zavraždil. Další dvě kamarádky oběti byly zraněny v zoufalé snaze bránit zavražděnou ženu. Maročan měl před útokem nůž schovaný v kapse.

 

Kapitán karabiniérů Alberto Azara situaci zhodnotil: „Zdá se, že vše pramenilo z postupu agresora oběti a že oběť ho odmítla. Ale stále ještě zjišťujeme, co vše vedlo k agresivitě. Pokud jde o nůž vylučujeme, že ho vzal v baru, zdá se, že ho měl v kalhotách“. Nakonec k možnému vztahu mezi nimi říká: „Věříme, že se možná znali od vidění, ale neměli přátelský nebo sentimentální vztah.“.

Případ je stále ve fázi vyšetřování, nicméně už teď je jasné, že Maročan – podobně jako každý muslim, který spáchá vraždu ze cti – svého činu nelituje…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout