Američané nechali asi 9 tisíc Afghánců na německé základně, zřejmě už zůstanou v Evropě

Američané nechali asi 9 tisíc Afghánců na německé základně, zřejmě už zůstanou v Evropě

Jak možná víte, tak americké základny v Evropě měly původně sloužit coby přestupní stanice pro cestu části Afghánců do USA. Část jich skutečně byla do USA přepravena, ovšem posléze se všechny lety do Spojených států zastavily, neboť Afghánci si s sebou přivezli mimo jiné i spalničky. Posledních 9 tisíc Afghánců tak údajně nejspíš zůstane v Německu. A je možné, že se o ně Německo rádo podělí. Ostatně, není problém je namíchat mezi ostatní údajné „tlumočníky a spolupracovníky“, které si přivezly i ostatní evropské země…

Americká vojenská základna Ramstein je v současné době stále největším migračním táborem v Evropě, který měl původně sloužit jako místo mezipřistání. Na základně bylo dočasně umístěno více než 28 000 evakuovaných lidí z Afghánistánu. Více než 9 000 jich stále čeká na další cestu, jenže od poloviny září byly lety do USA kvůli případům spalniček jednoduše zastaveny. Optimální řešení pro USA, kdykoli existuje riziko pro bezpečnost nebo hrozbu onemocnění, lze toho využít…

Po skončení afghánské války je budoucnost desítek tisíc bývalých takzvaných místních sil a dalších afghánských údajných „pomocníků a tlumočníků“ stále nejistá.  Nyní čeká 9 139 Afghánců na americké letecké základně Ramstein a v sousedním zařízení americké armády v Kaiserslauternu. Další lety do USA byly v září pozastaveny, protože po příjezdu evakuovaných do Spojených států bylo údajně zjištěno několik případů infekcí spalničkami. Wendy Shermanová, náměstkyně ministra zahraničí USA, řekla:

„Je nám líto, že spalničky zabránily procesu návratu základny Ramstein do jejího normálního stavu.“

Podle všeho již Němci počítají s tím, že jim nejspíš tito „tlumočníci“ zůstanou. Nakonec, nepočítali s tím tak trochu i sami Američané? A jak dlouho potrvá, než je budou chtít i Němci dál přerozdělit?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.4]

One thought on “Američané nechali asi 9 tisíc Afghánců na německé základně, zřejmě už zůstanou v Evropě

  1. Američané nejsou hlupáci a budou dne snažit svoje “ tlumočníky” rozmístit kdekoli, jenom ne u sebe doma. A Němci nebudou protestovat, nechají na sobě dříví štípat.
    Jakmile “ tlumočníci” obdržel evropské pasy, tak se dostanou i k nám, nebudeme mít žádné páky na jejich odmítnutí.
    Těch “ pár” , které už dovezla armáda ČR , jim tady zatím připraví pohodlné pelíšky. Aby se nemuseli učit česky, aby se cítili jako doma. A pak už to pojede známým systémem sněhové koule.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout