Loupeže, krádeže, násilí – Kanárské ostrovy zaznamenávají rekordní kriminalitu

Loupeže, krádeže, násilí – Kanárské ostrovy zaznamenávají rekordní kriminalitu

Podobně, jako všude v multikulturně obohacované Evropě, je snaha tajit tyto případy i na Kanárských ostrovech, které od loňského roku zažívají bezprecedentní invazi. Tristní na tom je, že pro mnoho džihádistů jezdí čluny španělské pobřežní stráže až ke břehům Afriky.

Na Kanárských ostrovech je téma kriminality ilegálů tabu, proto případy, o nichž je veřejnost informována, jsou spíš výjimkou.  Jen v minulém týdnu došlo k několika zatčením afrických obohacovačů.

Poté, co byli čtyři Maročané zatčeni na Lanzarote za spáchání šesti loupeží a další čtyři afričtí invazisté byli zatčeni při razii na Gran Canarii, nyní úřady na Lanzarote  hlásí další incident. A opět se jedná o Maročana údajně hledajícího ochranu v Evropě.

Devatenáctiletý mladík připlul na ostrov v srpnu 2020 na palubě gumového člunu a podle policie se již dopustil několika trestných činů loupeže a krádeže. Teď má na svědomí další loupeže. Kromě toho údajně napadl a okradl 74letou ženu v jejím bytě spolu s dalšími komplici. Později musela být žena ošetřena lékařem.

Minulou středu pouta zaklapala i na jeho rukou. Byl zatčen v León y Castillo, když se pokusil vyloupit několik obchodů a masturboval před ženou. Soudní orgán nařídil okamžitý trest odnětí svobody.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Loupeže, krádeže, násilí – Kanárské ostrovy zaznamenávají rekordní kriminalitu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout