Španělka byla brutálně zbita čtyřmi Severoafričany, pachatelé zůstávají na svobodě

Španělka byla brutálně zbita čtyřmi Severoafričany, pachatelé zůstávají na svobodě

Další z dlouhé řady případů násilných invazistů, kteří nebyli zatčeni a zřejmě dřív či později „obohatí“ někoho dalšího. Takové případy jsou stále obvyklejší, pokud nedojde k vraždě či třeba velmi brutálnímu znásilnění, pak zůstávají krimigranti velmi často na svobodě. Proto také mnohdy u některých z nich čtete, že za sebou mají dlouhou sérii různých kriminálních činů, po jejichž spáchání jsou sice záhy dopadeni, ale zpravidla ještě tentýž den nebo následující jsou propuštěni na svobodu.

Jindy se stane, že násilní ilegálové nejsou vůbec nalezeni, neboť podobných násilných skupin se v obohacovaných lokalitách pohybuje větší počet. Po podobných útocích se pak obvykle alespoň na čas přemístí do jiného města.

Lze tedy předpokládat, že i tato čtveřice Severoafričanů zůstane prozatím nepotrestána a to třeba do doby, než spáchají třeba hromadné znásilnění nebo vraždu…

Ve španělské Vitorii došlo k dalšímu brutálnímu útoku. 30letá žena řekla policii v Ertzaintze, že byla zbita čtyřmi Severoafričany, když se v neděli brzy ráno vracela domů sama. Incident je mrazivý: čtyři muži ji obklopili na zahradě, když šla směrem k jejímu domu ve čtvrti El Batán a začali útočit na její tvář poté, co křičeli: „Hej, ty facho, rozmlátíme ti tvoji hezkou tvář.“

Mladá žena byla schopna poslat SMS svému otci a upozornit ho, aby zavolal pomoc. Po incidentu bylo zahájeno vyšetřování. Oběť byla ošetřena v nemocnici kvůli utrpěným zraněním a dosud nedošlo k žádnému zatčení.

Tento brutální útok není ojedinělý případ. Baskicko obecně, a zejména Vitoria, v posledních měsících velmi často zaznamenává podobné útoky.  Rada města Vitoria schválila institucionální prohlášení o odsouzení a odmítnutí a vyjádřila svou podporu a blízkost oběti.

K tomu jen dodávám, že je pravděpodobné, že je rada tohoto města složena z vítačů, kteří nechali město takto obohatit. Pak má na stále častějších násilných útocích radnice města stejný podíl jako sami krimigranti….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Španělka byla brutálně zbita čtyřmi Severoafričany, pachatelé zůstávají na svobodě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout