To není Bagdád, Islámábád ani Kábul, to je Řím (video)

To není Bagdád, Islámábád ani Kábul, to je Řím (video)

Na videu můžete vidět, jak se reportér baví s Afgháncem (v červené čapce), který v této římské čtvrti žije. Ten mimo jiné říká, že se mu nelíbí evropský životní styl, chtěl by žít tak, jak se žije v Afghánistánu. Nelíbí se mu odhalené italské ženy na ulicích a mnoho dalšího.

Afghánci (ale nejen oni) se jednoduše nikdy nepřizpůsobí evropskému životnímu stylu. Naopak, budou se jak jen to půjde snažit, aby se jejich stylu přizpůsobili Evropané. Jejich jediný cíl je islamizovat další kontinent, chce to tak 99% Afghánců…

Tálibán je nejen v Itálii již několik let, jak vyplývá i z videa. Vyhánějí místní a zabírají další a další území. A jen čekají, až původní obyvatelstvo přečíslí.

Taková je situace v římské čtvrti Torpignattara, jedné z nejvíce multietnických oblastí v Itálii:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

3 thoughts on “To není Bagdád, Islámábád ani Kábul, to je Řím (video)

  1. Výsledok nečinnosti , eurohujerstva a zbabelosti všetkých „talianskych“ vlád za približne 20 posledných rokov. Vrátane dnešnej koalície „vlastenca“ Salviniho a eurofašistu Draghiho /toho Draghiho, ktorého podpis je na niektorých eurobankovkách/.

  2. islamizacia europy je priamy nasledok feminizacie zapadu. tento problem sa vyriesi sam. ako muz nemam ziadne obavy z islamu. nefandim mu ale preferujm ho ako riesenie nez pokracujucu feminizaciu naasej byvalej krestanskej bielej spolocnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout