Somálec, který vraždil v červnu ve Würzburgu, vraždil už v Somálsku a byl mnohem starší, než udával

Somálec, který vraždil v červnu ve Würzburgu, vraždil už v Somálsku a byl mnohem starší, než udával

Z Afriky, ale i ze zemí Středního a blízkého východu, jdou do Evropy kriminálníci nebo bojovníci různých islámských bojůvek. Jejich vlastní země jsou rády, že se zbavily problémových kriminálníků či teroristů a hloupí Evropané tento odpad z Afriky i Asie s nadšením vítají…

Podobný případ je i Somálec, který v červnu ubodal tři ženy ve Würzburgu a několik dalších zranil.

Německo odmítá zaplatit odškodné obětem útoku ve Würzburgu, chce zakázat i zveřejňování fotografií obětí

V červnu zaútočil Somálec v centru Würzburgu ukradeným nožem, zabil tři ženy a zranil několik dalších  lidí, z toho některé smrtelně. Nyní se objevily nové podrobnosti o vrahovi s nožem: namísto 24, jak bylo uvedeno, je vetřelci, který byl poprvé registrován v Německu v roce 2015, údajně 32 let.

Vzpomínka na strašlivý zločin je stále v mysli místních: V červnu Somálec náhodně zabil tři lidi v centru Würzburgu nožem, který ukradl z tamní prodejny. Nyní, o tři měsíce později, se objevily nové podrobnosti o 24letém pachateli. Tento muž je ve skutečnosti o něco starší, než se předpokládalo. „V současné době předpokládáme, že je mu 32 let,“ řekl v pondělí mluvčí mnichovského státního zastupitelství.

Násilný zločin si vyžádal tři životy a zanechal bezpočet vážně zraněných: tři ženy zemřely, jedna z nich před svou dcerou, před kterou se vrhla, když se ji Somálec pokusil ubodat. Několik lidí bylo zraněno, pět z nich je v kritickém stavu. Podle informací byl muž poprvé registrován v Německu v roce 2015. Když přijel, uvedl rok 1997 jako rok narození, řekl mluvčí nejvyššího státního zastupitelství.

Během lékařské prohlídky, která se uskutečnila již v polovině července, Somálec náhle uvedl, že se narodil v roce 1989. To však nemění hodnocení trestného činu, řekl mluvčí mnichovského státního zastupitelství. Federální generální prokurátor v Karlsruhe případ vyšetřoval, protože Somálec údajně v letech 2008/2009 zabíjel civilisty, novináře a policisty jako člen teroristické organizace Al-Šabáb. Vyšetřování však nebylo zahájeno, protože se předpokládalo, že Somálec je nezletilý.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Somálec, který vraždil v červnu ve Würzburgu, vraždil už v Somálsku a byl mnohem starší, než udával

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout