Švédsko: Arab znásilnil vlastní dceru, tvrdí, že si ji spletl s manželkou

V muslimských rodinách je incest docela běžný, ostatně, dívky jsou nejčastěji provdávány za vlastní bratrance, což s sebou nese mnohem víc závažných postižení u novorozenců, než je tomu v zemích, kde se naopak příbuzenské sňatky nepraktikují. Znásilňování blízkými příbuznými tak zřejmě bude častější, než kdo tuší, prozrazené případy jsou zřejmě jen špičkou ledovce.

Sedmačtyřicetiletý Syřan v Malmö byl po znásilnění své dcery odsouzen k trestu odnětí svobody a deportaci. Bránil se tím, že věřil, že jeho dcera je jeho žena.

Odpoledne 6. dubna 2021 zavolala 17leté dceři její matka, která ji požádala, aby vzbudila otce, protože měl vstávat.

Když dívka vstoupila do ložnice, požádal ji, aby si vedle něj lehla a za pět minut ho probudila. Aniž by něco řekl, začal ji objímat, dotýkat se jejího těla a sundávat jí spodní prádlo.

Pak své dceři vysvětlil, že do ní pronikne análně, aby „nezničil její nevinnost“. Následně ji takhle asi deset minut znásilňoval. Potom řekl, že se musí umýt „z náboženských důvodů“.

Muž se brání tím, že jeho ranní léky se skládají z alvedonu, diklofenaku a dvou tablet tramadolu. Kromě toho kouřil hašiš. Říká, že se mu točila hlava a že si myslel, že to byla jeho žena, kdo přišel do ložnice.

Říká, že si nepamatuje nic jiného, než že ho někdo začal svádět a že cítil, že musí „plnit svou povinnost manžela“.

„Nevím, jestli mě dcera znásilnila, nebo jestli jsem znásilnil já svou dceru. Kdybych byl při smyslech, nic takového bych neudělal,“ řekl.

Okresní soud však toto vysvětlení neakceptoval a odsoudil sedmačtyřicetiletého muže ke třem letům vězení a 10 letům deportace za znásilnění dítěte a drobné drogové delikty. Také zaplatí 170 000 SEK jako odškodné své dceři.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko: Arab znásilnil vlastní dceru, tvrdí, že si ji spletl s manželkou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout