Itálie: Pákistánec znásilňoval vlastní nezletilou dceru, ta nakonec otěhotněla

Itálie: Pákistánec znásilňoval vlastní nezletilou dceru, ta nakonec otěhotněla

Muslimové si velmi často přináší svoje zvyklosti i do Evropy. Tak, jako nejsou nijak neobvyklé dětské sňatky, či sňatky mezi příbuznými (bratranci a sestřenicemi), nejsou nijak neobvyklé ani sexuální útoky blízkých příbuzných na mladé dívky, často ještě děti. Ne vždy se na znásilňování dcer, vnuček či sester přijde, někdy dojde k prozrazení až poté, kdy dívka otěhotní. Asi jako v tomto případě pákistánské rodiny, žijící v Itálii, kde nejde zdaleka o první zneužívání tohoto druhu, podobné případy se zde již v minulosti vyskytly…

Svou nezletilou dceru několikrát zneužil, až ji po počáteční zdrženlivosti znásilnil, jak později potvrdila sama oběť. Z tohoto důvodu byl Pákistánec, který žil legálně v Itálii v Imole od roku 2009, zatčen za sexuální napadení.

Příběh podle toho, co vysvětluje policejní ředitelství, začal 15. ledna, kdy se 15letá dívka představila na pohotovosti nemocnice Imola v doprovodu svého otce.

Ukázalo se, že je těhotná několik týdnů, přičemž v té době muž označil bratrance dívky jako člověka, který je možná zodpovědný za těhotenství. Bratranec žije v jiném italském regionu a u rodiny v Imole byl na návštěvě právě v období, ve kterém došlo k početí. Vztahy mezi bratranci a sestřenicemi jsou u Pákistánců zcela běžné, většina pákistánských manželských svazků je ostatně i v evropských zemích mezi bratranci a sestřenicemi a to i přesto, že se z těchto sňatků velmi často rodí postižené děti.

Policejní stanice v Imole však okamžitě provedla sérii vyšetřování, aby rekonstruovali přesná fakta, a z četných svědectví a další vyšetřovací činnosti se okamžitě objevila podezření na otce.

Následná vyšetřování, prováděná také prostřednictvím technického poradenství pořádaného boloňským státním zastupitelstvím, ve skutečnosti prokázala odpovědnost muže, proti němuž státní zástupce Giampiero Nascimbeni  získal příkaz k předběžnému zadržení. Pravda se zjistila také proto, že dcera po počáteční zdrženlivosti přiznala, že byla několikrát znásilněna vlastním otcem…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Itálie: Pákistánec znásilňoval vlastní nezletilou dceru, ta nakonec otěhotněla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.