Na různých stadionech po celých USA se nese skandování: „Fuck Joe Biden!“  (videa)

Na různých stadionech po celých USA se nese skandování: „Fuck Joe Biden!“ (videa)

Už před posledními americkými volbami v USA jsme byli ubezpečováni mainstreamem o tom, jak všichni Američané doslova milují Joe Bidena, tudíž je jasným vítězem. Později, krátce po volbách, jejichž forma byla do značné míry korespondenční, se ukázalo, že došlo ke stovkám různých manipulací a zároveň byly podány tisíce žalob na jejich neregulérnost. Tyto žaloby však byly – mnohdy bez řádného ověření – smeteny ze stolu.

V USA přesto mnoho lidí nevěří, že volby proběhly regulérně, ostatně, o „oblíbenosti“ Bidena vypovídají i hodnocení jeho videí, kde najdete mnohem více palců dolů než palců nahoru. O údajné ohromné oblibě Bidena po celém světě nás dokonce ubezpečují i různé zmanipulované průzkumy, podle nichž jsou Biden a Merkelová neoblíbenějšími světovými politiky.

Minulý týden začaly svůj postoj k prezidentovi USA vyjadřovat i davy Američanů na stadionech. Všechno to začalo minulý týden, když vysokoškolští fotbaloví fanoušci (údajně Trumpovi příznivci) začali během zápasu proti Virginia Tech skandovat „Fuck Joe Biden!“. Od minulého týdne se pokřiky proti Bidenovi rozšířily na další stadiony i u jiných sportů, ale i do barů a koncerty….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

One thought on “Na různých stadionech po celých USA se nese skandování: „Fuck Joe Biden!“ (videa)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.