Šokující záběry z útoku na ruské univerzitě v Permu, který si zatím vyžádal osm mrtvých (videa)

Šokující záběry z útoku na ruské univerzitě v Permu, který si zatím vyžádal osm mrtvých (videa)

V mainstreamových médiích již najdete poměrně hodně informací k incidentu, takže alespoň ve stručnosti zopakuji, co se dnes na univerzitě odehrálo..

Osm lidí mrtvých a šest zraněných zůstalo po střelbě v kampusu univerzity v ruském městě Perm. Policie pachatele zadržela. Vyděšení studenti byli natočeni jak utíkají okny.

K incidentu došlo v pondělí ráno na Permské státní univerzitě, jedné z nejstarších univerzit v regionu Ural, na rozhraní Evropy a Asie. Školní sociální média upozornila všechny, kteří byli v kampusu, aby pokud možno odešli, nebo se zamkli v místnosti.

Snímky zveřejněné na internetu, zřejmě pořízené na místě činu, ukázaly rychlý útěk okny.

Další video pořízené zevnitř budovy ukazuje ozbrojenou osobu oblečenou v černém a s helmou pomalu kráčející po kampusu, zatímco zděšení přihlížející vyjadřují svůj šok.

Krize skončila zadržením pachatele, informovala univerzita a policie. Podle některých médií byl útočník zraněn policií.

Strážci zákona řekli, že střelec je studentem univerzity, kde došlo k útokům. Dříve nepotvrzené zprávy ho identifikovaly jako 18letého útočníka, osamělého vlka, Timura Bekmansurova, který údajně zanechal na sociálních sítích vzkaz popisující jeho motivy.

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Šokující záběry z útoku na ruské univerzitě v Permu, který si zatím vyžádal osm mrtvých (videa)

  1. Nepochybujem,že na „českých“ liberálnych serveroch /a nielen tam/ každý protiruský fanatik typu Jana ZIeglera smie do ľubovôle schvaľovať tento útok a nehrozí mu väzenie ani zákaz diskusie… Rusko by malo čím skôr obnoviť trest smrti , hoci aj zastrelením!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout