Německý výrobce hraček představil medvídka, kterého vyrobil na počest končící Merkelové

Německý výrobce hraček představil medvídka, kterého vyrobil na počest končící Merkelové

Tak co, nezajedete si do Německa zakoupit tuto vzácnou hračku? Jistě bude  k dispozici také online, no řekněte sami, kdo by nechtěl mít doma připomínku na na mamá všech invazistů, Merkelovou… ?

Každopádně až se bude v budoucím evropském chalífátu hodnotit role jednotlivých politiků podle jejich zásluh, Merkelová bude na jedné z předních příček a již nyní by se dalo říct, že jí přísluší dokonce post nejvyšší…

Německý výrobce hraček představil medvídka vytvořeného na počest doby  Angely Merkelové v úřadu, když kancléřka nyní končí poté, co sloužila 16 let v čele německé vlády.

Hermann-Spielwaren, který se nachází v bavorském městě Coburg, odhalil 40 centimetrů vysokou hračku, která by se měla kancléřce podobat.

RT

Medvídek má účes podobný frau Merkelové, zatímco tlapky mohou být složeny tak, aby napodobily legendární gesto ruky známé jako „Rhombus Merkelové“.

RT

„Snažíme se vyjádřit okamžiky soudobých dějin na medvídcích jako formu umění,“ řekl Martin Hermann, výkonný ředitel jedné z nejstarších stále existujících továren na plyšové medvídky na světě, jak cituje německý deník Bild.

RT

Mezi další známé osobnosti, které se objevily jako plyšoví medvídci, patří bývalý americký prezident Barack Obama, bývalý německý kancléř Helmut Schmidt a britská královna Alžběta II.

RT

101 let starý rodinný podnik vyrobí 500 plyšových medvídků Merkelové v limitované edici, za cenu 189 eur…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 4.7]

One thought on “Německý výrobce hraček představil medvídka, kterého vyrobil na počest končící Merkelové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout