Itálie žádá EU o přerozdělení invazistů, které již sami nezvládají

Jak jste si zde mohli nedávno přečíst, tak europarlament minulý týden vyzval EK nejen k přijímání dalších Afghánců do zemí EU, ale také k urychlenému přijetí migračního paktu EU. O dokumentu, který zvedl vlnu rozrušení v některých jiných zemích, se u nás téměř nepsalo. Vy jste si o hlasování mohli přečíst ZDE.

Itálie, jejíž všechny strany v EP hlasovaly pro rychlé uzákonění migračního paktu EU i dovoz Afghánců, nyní tlačí na EU, aby co nejrychleji zavedla mechanismus přerozdělení. Nyní k tomu má EK od EP mandát, tedy je nasnadě, že již nepotrvá dlouho a tento pakt bude uzákoněn. To by samozřejmě znamenalo, že všichni v Itálii již zlegalizovaní invazisté budou rozvezeni do dalších zemí EU, samozřejmě včetně těch, jejichž lídři se zaklínají tím, že „nepřijímají nelegální migranty.“

Ti z Itálie, případně podobně přetíženého Španělska, již ilegální nebudou. A naše vláda potvrdila podpisem Globálního kompaktu o uprchlících, že ty legální přijímá.

Do Itálie připlují denně stovky až kolem tisíce invazistů z Afriky, což způsobuje totální přetížení přijímacích azylových center. Na pašování invazistů se podílí jak německé, italské, norské a francouzské pašerácké neziskovky, tak italská pobřežní stráž. Invazisty by si tak měly přerozdělit maximálně ty země, pod jejichž vlajkou se pašování džihádistů děje.

Ovšem italská socanská ministryně vnitra Lamorgeseová požaduje, aby byly desetitisíce vetřelců přerozděleny v rámci EU, lze tedy předpokládat, že k přerozdělení skutečně poslouží uvedený migrační pakt EU. Nyní se zřejmě čeká jen na německé volby, po nichž bude nejspíš schválen.

Lamorgeseová žádá EU, aby požádala země EU, aby se spolupodílely na přijímání nelegálních přistěhovalců, které ona sama pouští do Itálie.

„Tváří v tvář rostoucím migračním tokům po moři, čeká  Itálie na konkrétní signál solidarity při přemísťování migrantů,“  uvedla v žádosti, zaslané místopředsedovi EK, ministryně vnitra Lamorgeseová.

Odpověď místopředsedy EK – Margaritise Schinase – byla následující:

„Paní Lamorgeseová spustila velmi silné poselství. Itálie si zaslouží podporu. Evropa bude Itálii finančně i operativně nápomocna, ale potřebujeme spravedlivá pravidla pro všechny státy, společný evropský přístup, který zohlední situaci Itálie.“

Těmi spravedlivými pravily samozřejmě naznačuje řecký místopředseda EK ono již známé přerozdělování. To již bylo v EP za mlčení médií schváleno, přičemž EP vyzval EK k co nejrychlejšímu přijetí migračního paktu. Jakmile bude pakt oficiálně schválen, přerozdělení již nic nezabrání…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Itálie žádá EU o přerozdělení invazistů, které již sami nezvládají

  1. Nezabúdajme,že „vlastenec“ a nepochopiteľný idol európskych pseudovlastencov Salvini nikdy nechcel migrantov /ani ťažkých zločincov/ deportovať a už vôbec nie trestať, ale robiť s nimi presne to,čo sa píše v článku . Teda rozdeliť po celej EÚ, ktorej je až fanaticky oddaný podobne ako Izraelu. Zdá sa,že jeho „sen“ sa konečne splní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout