Eurokomisařka Johanssonová chce legálně přemístit co nejvíc Afghánců do Evropy

Eurokomisařka Johanssonová chce legálně přemístit co nejvíc Afghánců do Evropy

Jedním ze stěžejních úkolů EU je i výměna obyvatel Evropy. Plnění tohoto zadání se tato globalistická organizace zhostila s opravdovým gustem a neponechává nic náhodě. Tedy má zajištěno, že přísun „nových obyvatel“ bude trvalý a v případě, kdy se zdá, že něco vázne, EU ráda pomůže. Tak, jako pomáhá například pašeráckým neziskovkám štědrými dotacemi, stejně jako italské a španělské pobřežní stráži, jejíž lodě fungují velmi podobně, jako zmíněné lodě neziskovek.

A naopak, pokud má EU dojem, že to někdo s hlídáním hranic už příliš přehání, pak zasáhne, jako například aktuálně v případě řecké pobřežní stráže.  Výměně obyvatel má dopomoci i nový Migrační pakt EU, již v roce 2018 schválená Marakéšská deklarace nebo dvě tzv. Africké deklarace, schválené před časem v EP.

Nyní, když se naskytla příležitost na přesun milionů Afghánců, z nichž většina touží po zavedení práva šaría, EU se této vítané možnosti jak výměnu urychlit, samozřejmě okamžitě chytla. A nikoho jistě nepřekvapí, že v popředí těchto snah je švédská eurokomisařka Johanssonová, v celé EU známá coby nadšená vítačka, jejímž snem jsou otevřené hranice členských zemí pro všechny, tedy nejen pro občany EU.

Komisařka EU pro vnitřní věci Ylva Johanssonová ve středu po mimořádném zasedání ministrů vnitra EU o situaci v Afghánistánu oznámila, že v září bude svoláno „fórum pro znovuosídlování“. Cílem je projednat koordinovaný přístup k bezpečným a legálním způsobům přesídlení Afghánců do Evropy. Potřebuje prý udržitelná řešení pro nejzranitelnější Afghánce, zejména pro ženy a děti, ale také pro aktivisty za lidská práva, novináře a právníky.

Na mimořádném summitu v Bruselu v úterý se ministři vnitra zemí EU nedokázali dohodnout na společném postoji k přijímání Afghánců. Namísto toho ve zveřejněném prohlášení uvedli: „Na základě dosud získaných zkušeností jsou EU a její členské státy odhodlány jednat společně, aby zabránily opakování nekontrolovaných rozsáhlých pohybů nelegální migrace ve velkém měřítku jako v minulosti.“

I když se zdánlivě vše jeví tak, že na radě ministrů vnitra se návrhy Johanssonové smetly pod koberec, lze předpokládat, že Johanssonová – potažmo EK – se svých úmyslů na přesun Afghánců jen tak nevzdá. Pákistán, kam chtěli Afghánce umisťovat, je již nechce a nebudou je chtít ani jiné země,  A především – Afgháncům jde o to, dostat se do Evropy. Oni nemají zájem zůstat v okolních zemích.

A jak to bude vypadat třeba na řeckých hranicích? Na hranicích země, které nyní pod pohrůžkou právě EU odmítá nadále přispívat na pobřežní stráž? Nápor Afghánců samozřejmě Řecko nevydrží, hlídání hranic s omezenými finančními prostředky tak nepovede k ničemu jinému, než k dalšímu přílivu invazistů. Pašeráci mají totiž – na rozdíl od řecké pobřežní stráže – prakticky neustálý přísun peněz od svých klientů, kterých den ode dne přibývá.

Podobně, jako Bengálci, pak mohou začít Afghánci cestovat také oklikou – přes Afriku. Konkrétně na lodi z Libye do Itálie. Ta má otevřené přístavy prakticky nonstop. A nepochybuji, že s nalezením cest nejen Afgháncům pomohou i Bruselem velmi slušně dotované neziskovky. Protože je v EU Afghánistán považován za nebezpečnou zemi, Afghánci nebudou deportováni. Navíc dojde i k postupnému slučování rodin těch, kteří již v evropských zemích jsou pod pláštíkem „tlumočníků“ a „pomocníků.“

EU tak nakonec najde cesty, jak Afghánce do Evropy dostat. A souhlas všech členských zemí k tomu skutečně potřebovat nebude.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.4]

One thought on “Eurokomisařka Johanssonová chce legálně přemístit co nejvíc Afghánců do Evropy

  1. Tak Johanssonová a EK zastávají trvale imigrační a přerozdělovací politiku, a tomu většinou podléhá i naše vláda. Ale odhadují, že ani většina našich voličů nějakou Johanssonovou ani nezná, a stále doufá, že Afgánci od nás půjdou na západ, jak jim slibuje Babiš, ale všeho dočasu, is lámské buňky jsou zasety již i u nás, a budou postupně klíčit v hustý prales.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout