Násilné muslimské gangy změnily Stockholm k nepoznání

Násilné muslimské gangy změnily Stockholm k nepoznání

Pamatuji si doby, kdy bylo Švédsko pověstné svojí bezpečností, ještě tak před čtvrtstoletím se tradovalo, že když necháte někde na veřejnosti ležet peněženku, druhý den ji tam opět – zcela nedotknutou –  najdete.

Tuto pověst si samozřejmě Švédsko vysloužilo zcela právem, nicméně nyní došla situace již tak daleko, že  o svoji peněženku lehko přijdete, i když si ji velmi dobře střežíte a bezpečně se mnohdy nemůžete cítit ani doma. To potvrzuje například případ, kdy rodině vnikl do domu násilný Somálec s odhaleným přirozením nebo jiný případ, kdy mladé ženě vnikli do bytu dva Arabové a znásilnili ji.

Podobných případů najdete v rámci Švédska mnohem více a to především ve větších městech, metropoli nevyjímaje. Právě Stockholm zažil v noci z neděle na pondělí sérii přestřelek, za celou noc došlo dohromady ke čtyřem takovým incidentům, o nichž jste si již mohli přečíst zde. Důsledkem byl jeden mrtvý a jeden zraněný.

Hned následující noc  došlo k další dvěma střelbám, při jedné z nich byl jeden člověk zraněn.

Radní pro finanční oblast Irene Svenoniusová varovala, že situace ve Stockholmu je zoufalá.

Násilí gangů ve Stockholmu se vystupňovalo na úroveň, která nyní ohrožuje budoucnost celého regionu. Minulé léto bylo extrémně násilné a pokud se s tím nic neudělá, Stockholm bude čelit temné budoucnosti,“ napsala. „Hlavní město Švédska už není k poznání.“

Nejméně 16 lidí bylo ve Stockholmu zabito a mnoho dalších zraněno, včetně dětí, při více než 70 střelbách během prvních sedmi měsíců letošního roku.

„Švédsko a stockholmský region se dostaly do situace, která vyžaduje extrémně tvrdá a náročná opatření, protože násilí gangů dosáhlo takové úrovně, že je ohrožena důvěra mezi lidmi,“ prohlásila Svenoniusová.

„Stockholmský region nemá v úmyslu v tichosti přihlížet tomu, kdy je ohrožena bezpečnost místních občanů, a očekáváme, že vláda bude jednat tak, aby byla stockholmská oblast opět bezpečná. Násilí gangů je v současné době největší hrozbou pro budoucnost stockholmského regionu.“

Svenoniusová svolala schůzku s federálními úředníky, aby určili, jak mohou společně zabezpečit jejich hlavní region.

K uvedenému jen dodávám, že důležitější je prevence, než řešit tento problém s křížkem po funuse. Švédsko se už před lety – poprvé ústy Olofa Palmeho – rozhodlo stát multikulturní zemí. Dokud ovšem přicházeli přínosní migranti ze zemí tehdejšího „socbloku“, bylo vše v naprostém pořádku. To totiž ještě nebyl ten „správný“ multikulturalismus.

K němu přešlo Švédsko až v tomto tisíciletí, zejména v posledních deseti letech, kdy se začalo obohacovat o Somálce, Iráčany, Syřany, Afghánce a další nositele islámské ideologie. Švédsko by tak pro nás mělo být varováním.

Většina obohacovačů je již občany EU, takže jsou všude na území EU legální. Boj proti ilegální migraci je pak jen velkohubé tlachání, pokud k němu nenáleží dodatek: zákaz praktikování islámské ideologie. To je jediné, co může jakoukoli evropskou zemi zachránit od osudu, kterým se nezadržitelně odebralo právě Švédsko…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Násilné muslimské gangy změnily Stockholm k nepoznání

  1. Začiatok neskoršieho úpadku kedysi ultraliberálneho a naozaj pomerne bezpečného a prosperujúceho Švédska /spomínate si na pojem „švédsky socializmus“?/ sa datuje do roku 1973. Vtedy bola prijatá nová ústava, ktorá de facto uzákonila neomarxizmus /vrátane migrácie. sexu na jednu noc, lacného porna, miešania rás, neskôr aj homofašizmu, juvenilnej justície, ekoterorizmu atď./ za štátnu ideológiu a do krajnosti obmedzila právomoci panovníka aj celej rodiny Bernadottovcov. /Že nedávno prijala tamojšia socanská vláda – iná tam vlastne ani nesmie existovať – novelu, podľa ktorej sa ruší dávna tradícia panovania mužov a aj žena sa môže stať kráľovnou, je už iba čerešničkou na torte./ Tejto krajine už dávno niet pomoci a myslím si,že sa zmení na kolóniu Saudskej Arábie /taký európsky Jemen/ najneskôr roku 2025.

  2. Ona asi Praha a pak další města dopadnou stejně při současném rozložení politických sil u nás. Možná to půjde pomaleji než ve Švédsku, ale lidé stále vidí vyšší platy na západě a tak omezení svobody a zvýšení kriminality není pro většinu až takovou prioritou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout